| SamsungElectronics a întrebat:

Bună ziua tuturor!

Vorbesc de o săptămână cu o fată de la mine din oraș și ne-am cunoscut pe snapchat, ea a spus să îi trimit o poză cu mine și i-am trimis și după și eu i-am trimis o poză cu mine, și când am văzut-o pe fata în poză mi-a plăcut de ea, era frumoasă. Fata nu sta departe de mine cam vreo 7 minute de mers de la mine de acasă până la ea pe jos și normal eu trec în fiecare zi pe strada aia unde stă fata asta cu care vorbesc eu acum, dar până acum nu am cunoscut-o și nu am văzut-o niciodată. Și eu i-am spus daca ai vrea să ne cunoaștem și ea a spus că da și i-am mai spus daca și-ar dori o relație și a spus că da și am intrebat-o daca vrei să ne vedem și ea a spus că peste 2 săptămâni sau 3 săptămâni are mai mult liber. Dar aici este cam un pic problematică treaba pentru mine, eu am fost refuzat de multe fete până acum având în vedere că am 19 ani și simt că nu mai am încredere în relații și în dragoste și în fete după atâtea eșecuri, pur și simplu nu mai am încredere, mă tem să nu mă refuze și acestă fata, mă tem foarte tare de refuz și normal eu îi dădeam mai mult seme de viață (ADICĂ MESAJE) și ea nu îmi scria, numai eu și la ultimul mesaj la care l-am trimis ei m-a lăsat în seen. Ce părere aveți despre treaba asta? Merită să îmi încerc norocul cu această fata sau nu? Eu mi-aș dori mult să am o iubită să îmi petrec timpul liber și să mă bucur și eu așa cum se bucură alți băieți care sunt mai mici la vârsta decât mine.

Ce ziceți TPU, merită sau nu?

6 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Lasa mesajele online, ti-am spus de mii de ori ca-i numai barfa si minciuna.
Nu mai trimite poze, doar da-i intalnire, sa va cunoasteti pe real!

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Merită să îmi încerc norocul cu această fata sau nu? Dacă nu ți-l încerci, ce rezolvi? Nimic.

| Emilian65 a răspuns:

Încearcă sa vorbesti cu ea și poate apare o relație frumoasa cu aceasta fata.

| Danny28 a răspuns:

Dacă doar tu îi scriai, e clar. Nu dă 2 bani pe tine.

| Danny28 a răspuns:

Ia încearcă să nu îi mai scrii câteva zile. Dacă îți va scrie în acele zile, poți să îți încerci norocul, dar dacă tot nu îți scrie, aia e. A vorbit cu tine din plictiseală. Pentru fete e ceva normal.

| Ka0ru a răspuns:

Mai asteapta si tu alea doua saptamani si vezi ce iese. Bafta