| anonim_4396 a întrebat:

Buna seara. Pe data de 28 Noiembrie am avut atingeri cu iubitul meu și el a ejaculat in pantaloni, spune ca a fost atins lichidul dar s-a șters pe mâna și după a introdus degetul. Este vreo șansa sa fi rămas însărcinată? Ciclul mi-a fost venit pe data de 3 Decembrie dar ceea ce ma îngrijorează este faptul ca ieri a fost la mine și la fel au avut loc atingeri și am observat seara câțiva picuri de sânge pe lenjeria intimă, care ar fi cauza și care sunt șansele unei sarcini?

Răspuns Câştigător
| AnemonaP a răspuns:

Nu exista vreo șansa, stai liniștita, nu e chiar atât de simplu sa rămâi însărcinată. Pur si simplu, o sângerare. Dacă se repeta, consulta ginecologul.

| Anna123123 a răspuns (pentru AnemonaP):

Dacă as fi rămas însărcinată pe data de 28 ciclul în data de 3 mai venea?

| EdyKesu a răspuns (pentru Anna123123):

Daca ramai gravida, ciclul poate veni 3 luni si dupa sa se opreasca

| AnemonaP a răspuns (pentru Anna123123):

Nu ai șanse……… Nu-ți mai face vreo problema. Citește pe net cum se concepe un copil

8 răspunsuri:
| AnemonaP a răspuns:

Poti încerca plasturi hidrocoloidali. Am vorbit mai devreme cu o prietena dermatolog și am întrebat-o.

| Emilian65 a răspuns:

Sansele de a fi gravida sunt minime.

| gogugogugogu a răspuns:

0%.
Nu e prima data cand citesc asa ceva si nu pot sa inteleg, de ce va chinuiti in halul acesta? Cu ce va ajuta daca el ejaculeaza in pantaloni si ea este doar atinsa cu degetul? De ce nu faceti sex normal?

| AnemonaP a răspuns (pentru gogugogugogu):

N-au curaj sa faca sex credlaughing) nici eu nu înțeleg aceasta prosteală.