| Gilbert9 a întrebat:

vreau sa o cer pe prietena mea in casatorie dar nu stiu cum sa fac sa-i aflu marimea degetului fara ca ea sa stie, multumesc.

8 răspunsuri:
| Andreeush a răspuns:

E cam dificil să îți dai seama, uită-te mai atent la degetele ei pentru a te orienta la un posibil inel.

| Frank51 a răspuns:

Pfoai cat ma tot gandesc si eu cum sa aflu, are careva vreo idee pana la urma? Fara luat inele imprumut de la ea, ca e logic ca isi da seama...

Răspuns utilizator avertizat
| Justme1997 a răspuns:

Daca poarta inele, împrumută unul si vino cu el la bijuterie

| Crisloree a răspuns:

Cred ca poți pur și simplu sa ii spui ca vrei sa ii faci un cadou și sa mergeți sa ii luati mărimea la deget laughing dar vrei sa fie surpriza și atunci o poți intreba și ce i ar place, ca să îți faci o impresie vis a vis de gusturile ei.

| An89 a răspuns:

Vorbeste cu o prietenă de a ei, sigur poate afla ea.