| Claudia_4242 a întrebat:

Bunaa! am 3 luni de cand am fost operata de ampendicita. si acum au aparut dureri...nu stiti dc?:-s

8 răspunsuri:
| Zenithf a răspuns:

Este normal, daca nu apar alte semne, ca schimbarea culorii operatiei, febra, senzatia de coacere, atunci nu este nimic. Intreaba medicul de familie si sa-ti vada operatia, ca sa te linistesti deplin.
Eu am avut o rana la picior, mi-a fost sectionat muschiul din talpa, si acum dupa 20 de ani mai simt cate odata o jena.

| Floreenofficial a răspuns:

Si eu am fost operat (acu ani buni laughing )si durerile au aparut atunci dupa operatie... 2 saptamani-1 luna. dupa 3 ma vindecasem complet deja.sa speram ca nu e vreo complicatie.mergi la un doctor!
succes! :*

| Lora a răspuns:

Cred ca sunt normale, cumnata mea a fost si ea operata si la fel acuza dureri in acel loc.

| Erika:) a răspuns:

Buna! Si eu am fost operata de apendicita. Da este normal sa te doara.worried crede-ma si eu mai simteam din cand in cand si imi era frica. dar nu este nimica daca trece un an sau chiar un an si cateva luni si tot te doare spune-i doctorului. La mine nu a fost nevoie. Sper ca raspunsul meu sa iti fie de folos daca nu imi pare rau. :*.

| Anonim_5618 a răspuns:

Si eu am fost operata acum 2 anihappy.

am ascultat sfatul doctorului si nu am mancat timp de 2 saptamani parca, legume si fructe si restul.

dar nu am putut sa ma abtin, si am mancat salata cu de toate big grin

am avut dureri 2 zile si am fost la doctor si a spus ca nu e nimic f grav.

si am si alergat, dupa 3 luni. (eram pe timp de scoala).

mentionez ca trebuia sa stau 6 luni fara sa fac sport(am facut stop cardiac, si altceva, din cauza ca eram alergica la ceva ce mi-au dat)
happy... o sa-ti treaca daca e la fel ca la mine

Răspuns utilizator avertizat
| Sherena a răspuns:

Pai. eu am fost operata acu` 2 ani.si inca mai am dureri. uneori ma doare atat de tare incat nu pot sa ma ridic din pat...si am fost la medic si nu e nimic!happyNu te speriahappy