| anonim_4396 a întrebat:

Bunaa. Am nevoie de putin ajutor. El imi spune mereu ca sunt suparacioasa si asta m-a da peste cap straight face Cum as putea sa fac mai stransa legatura si relatia dintre mine si prietenul meu? Sau mai de graba cum sa-l fac sa fie mult mai atras de persoana mea?

Răspuns Câştigător
| ingrid112 a răspuns:

Tu trebuie sa fi sigura ca tine la tine. dragoste cu forta nu se face.si daca tine la tine nu are cum sa nu fie atras de tine! tu il cunosti mai bine si tu sti ce i place, ce isi doreste.incearca si tu daca tot iti zice ca esti suparacioasa sa mai lasi de la tine! fiecare relatie are nevoie de asa ceva.big grin unii baieti sunt foarte incapatinati altii au mai multa rabdare cu noi. spune-i ca esti suparacioasa pentru ca iti pasa.batting eyelashes si cea mai importanta este COMUNICAREA! ai grija :*!

5 răspunsuri:
| Monica a răspuns:

Simplu ca buna-ziua. Trebuie sa fi mai apropiata fata de el. Nu mai face ''bot'' cum spune pretenumi-o pentru orice. Asa eram si eu inainte, cand nu-mi convenea nimic dar cu timpul am inceput sa am mai multa incredere in el, sa fiu mai apropiata de el si uite ca am reusit.Acum si-a schimbat parerea despre mine [in bine].
Sper ca te-am ajutat cu ceva!

| IQOnly a răspuns:

Buna.Gandeste-te de ce iti spune mereu ca esti suparacioasa. Poate o spune din rautate sau poate are dreptate.Zambeste mai multlaughing

| Mik3 a răspuns:

Incearca sa nu te mai superi din orice, si sa vi vesele mai tot timpu, si cand esti cu el fi u insati, elibereazatewinking

| DeniAli14 a răspuns:

Pai incearca sa nu mai fi suparacioasa, incearca sa fi putin indiferenta. Nu te supara din orice. happy

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cred ca ar trebui sa fi mai indiferenta si nu i mai arata ca te superi