| pikachui06 a întrebat:

Cum sa il fac pe prietenul meu sa fie mai atras de mine? Sa ma distantez putin? Am nevoie de ajutor, suntem de 2 ani impreuna si simt ca nu il mai atrag.

6 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Fii mai draguta si mai placuta ca de obicei si va remarca diferenta.
Daca vrei sa-ti bati joc de el, distrandu-te pe seama lui, nu-l atragi, dimpotriva, se va supara si te va parasii.

| MihaiNicu23 a răspuns:

Incearca sa ii indeplinesti fanteziile.

| Issabelle6789 a răspuns:

Fii mai sexy.Cumpara-ti haine sexy...fii calma cu el comporta-te frumos.dar fara sa simti ca ai fi falsa.Gateste-i ce ii place hmm nu stiu zic si eu

| AlexC1165 a răspuns:

Trimite-i nuduri.

| Jeff9669 a răspuns:

Respecta-l

| Andreisuia20 a răspuns:

Intreba-l daca vrea sa faca sex (protejat)hee hee