| Frrramboise a întrebat:

bunaa crying

am nevoie de un sfat...de o vreme sunt impreuna cu varul celei mai bune prietene.

e-am tot vazut, ne zambeam, era clar ca era ceva intre noi. apoi ne-am vorbit, la tel, p mess. aveam unele chestii in comun, ne completam perfect unul p celalalt.

apoi, ne-am combinat, da eram fericiti impreuna, vorbeam in fiecare zi.imi zicea ca ma iubeste, si se uita in ochii mei.si credeam ca e sincer

credeam ca nimeni si nimic nu ne poate desparti. el e un frumusel si jumatate, normal ca se dadeau fetele la el. o vreme nu am fost geloasa.si la mine se dadeau baieti dar nu `i l-am in seama JUR! vreoiam sa `i ofer libertate, sa nu creada ca `i ocup tot spatiul.straight face pentru ca nici mie nu-mi place

dar de cateva zile, ne cam certam.baiatul ala dulce si inocent era tot mai slab conturat.in urma lui a ramas un tip gelos si posesiv.si imi reprosa diferite chestii, care mi se pareau absurde. crying ziceam "bine, atunci.nu vorbim-nu ne certam"

dar dupa cateva zile in care nu vorbeam deloc, ma suna. ii era dor de mine.si mie de el, dar nu mai suport.

pana la urma ne-am despartit. straight face nu are prietena.si nici eu nu am vrut alt prieten.pe el il iubesc,

si stiu ca inca mai e cel de care m-am indragostit. dar nu stiu ce l-a facut sa se schimbe asa, simt ca ceva sau cineva e in spatele povestii asteia dar nu stiu ce si ma simt inutila si neputincioasa ca baiatul pe care il iubesc imi scapa printre degete,crying simt ca nu pot fara el, as muri daca si-ar gasi pe alta, oare iubeste pe altcineva? el nu a vrut sa vorbeasca despre asta.nu stiu ce probleme are.stiu doar ca mi-ar face un scandal monstru daca m-as vedea cu alt baiat.prietenii lui imi zic ca ma iubeste dar eu nu mai stiu ce sa credddd! crying simt ca innebunesc!

un sfat ceva?

2 răspunsuri:
| TąNyą a răspuns:

Dacă tu ai vrut să-i oferi libertate aşa cum ţi-a lăsat şi el ţie. şi mai târziu a devenit f gelos şi posesiv înseamnă că are pe cineva de obicei un hoţ strigă uite " hoţu' ".

FantaSZy.

Ai grijă de tine. dacă e mai vorbeşte cu el. vezi ce comportament are şi dacă e mai dă-i o şansă şi spune-ţi neplăcerile! dacă nu le spui după va fi prea târziu.

| Frrramboise explică:

App: scuze pentru greseli, de obicei sunt atenta deci sa nu credeti ca nu stiu sa scriu. dar... m-am lasat dusa de val crying si nu m-am mai gandit la. gramatica rolling eyes