| Diaaa_3539 a întrebat:

Bunaa big hug . Am si eu o mica intrebare.De o luna imi place de un baiat.Ne intelegem perfect,si acum cateva zile s-a despartit de prietena lui.De atunci vorbim si mai mult di vreau si eu sa stiu ce sa fac sa ... ma placa,daca pot sa zic asa. [batting eyelashes] dau funditaa

Răspuns Câştigător
| Lilia2621 a răspuns:

Intreaba-l motivul din cauza caruia s-au despartit, intreaba-l daca o place! daca vorbici pe mess, daca te va intreba ce faci, tu raspundei "nimic, nu am ce face, ma plictisesc, m-am saturat sa stau in casa, as vrea sa es si eu putin" si el poate o sa te invite sa iesiti! Sau daca esti mai indrazneata, intreaba-l direct daca simte ceva pentru tine! ok succes

3 răspunsuri:
| ProjectJackpot a răspuns:

Trebuie s-o simta el.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Trebuie sa ii dai pamant

| Mileycyrus_3073 a răspuns:

Pai eu cred ca nu trebuie sa fi decat tu insuti daca te place o face pentru ceea ce esti

poti sa incerci sa vb mai mult cu el sau orice se poate ca sa stati impreuna

Succes fundita?