| farazambet a întrebat:

Bunaa!happy Imi place un tip din liceu meu el e a 12 eu a 11 doar ca habar nu am cum sa comunic cu el. I-am dat add am vb ceva da nu foarte multe, tin sa va spun ca si el si eu suntem timizi >:"...despre ce asa putea discuta? Atunci cand vorbesc cu alti baieti pe mess sunt foarte vorbareata dar asa parca imi pierd mintile thinking de vorbit nu vorbim la scoala ne stim din priviri straight face

Răspuns Câştigător
| SeNyS a răspuns:

Da stiu, asa sunt si eu, incearca sa iti iei inima in dinti si sa intri intr-o discutie cu el, nu stiu sa vb despre bac ca anul asta are el bac'ul, si pe la scoala cand il vezi un salut, un zambetbatting eyelashes... dar nu fi insistenta, tu doar dai un pic de inteles ca il placi, apoi si el daca te place te va cauta, daca nu...asta e, next!:*

4 răspunsuri:
| ATHOS a răspuns:

Ce ar fi sa incepi prin a-l ruga sa te ajute la lectii?
Pun prinsoare ca in acest fel ajunge al tau!
Bafta!

| Angel_4471 a răspuns:

Poi incepi sa ii povestesti despre tine ( pe mess ) apoi daca va intelegeti si vedeti ca aveti mai multe lucruri in comun sigur se va lega intre voi o prietenie si veti discuta si pe real. Si de la prietenie o sa ajungeti la altcevahappyBafta

| CiocolataAlbaAerata a răspuns:

Nu e de tine, pitzi!
laughing

| Anonimus_5965 a răspuns:

Incearca sa ai putin curaj sa nu ti'o ia alt cineva inainte si apoi sa-ti fie ciuda.
Fii curajoasa. Doar putin?!
:*