| mikeymike a întrebat:

Salutari tuturor am si eu o nelamurire! Sunt clasa a 9a si am inceput sa comunic cu o fata pana ajunsesem sa vorbim foarte des prin mesaje si pe mess dar mai putin la scoala si dintr-o data nu mai vorbea la fel. De exemplu pana acum incepeam convorbirea eu sau ea si vobeam mai mult dar acum daca o intreb ceva raspunde strict la raspuns la mesaje si pe mess. In ore/pauze o vad ca imi "trage" niste priviri ca si mai demult. La inceput mi s-a parut ca ma place dar acum deja nu stiu ce sa mai cred thinking Eu am placut-o de la inceput...

2 răspunsuri:
| ewygirl a răspuns:

Pff.pai poate te-a placut si inca te place dar poate ai facut tu ceva care a suparat-o sau a auzit barfe happy

| ROB3RT89 a răspuns:

Tu o placi,poate si ea te place si astepta sa faci tu primul pas,cea ce banuiesc ca n-ai facut inca. Daca zici ca vorbesti demult cu ea, ar c-am fii timpu s-o inviti in orashappyIncerca si tu sa fii mai direct putin si sa spui lucrurilor pe nume, n-ai nimic de pierduthappyBafta.