| o.noua.personalitate a întrebat:

Bunaa! Peste cateva luni, e ziua prietenului meu, si as vrea sa ma pregatesc de pe acum... E majoratul lui, de aceea as dori ceva mai specialhappyAs dori sa-i cumpar un halat. poate personalizat, sa aiba initiala mea pe spate, sau undeva pe fata sus, si fiindca tot e majorat, ceva mai funny, vreau sa-i cumpar o pereche de bikini rosii cu puff:X si sa ii pun intr-un buzunar, iar in celalalt un medalion cu o poza cu noi 2. Ce ziceti? daca nu. alte sfaturi, va rog? Multumesc mult.kiss

6 răspunsuri:
| nely19 a răspuns:

Chilotei cu puff...hmm cam aiurea dar daca tu crezi ca l`ar imprsiona e ok, eu as opta numai pentru halat si medalion, e suficienthappy

:*

| Atotstiutorul a răspuns:

Halat personalizat? bikini rosii cu puff? si un medalion cu poza voi doi? deci wow. e o idee super, foarte originala, chiar e un cadou super, eu m-as bucura sa primesc asa ceva, ai niste ideii grozave, cand o sa vreau sa fac un cadou cuiva la tine am sa apelez. bineinteles daca vrei sa ma ajuti.
xoxoxoox

| AlexBitza a răspuns:

Stai calma poate te desparti de el pana atunci laughing si nu mai e nevoie

| ☣ JoHNnY ☣ a răspuns:

Eu as prefera mai mult o seara de neuitat.

| girlemita243 a răspuns:

Mai bine ar fi sa ii cumprei un tricou/hanorac personalizat pe care sa scrie ca il iubesti sau numele vostru sau o poza cu voi halatul nu este o idee prea grozava mai bine incearca cu tricoul iti garantez ca va fi chiar o surpriza placuta pentru el. FUNDA?

| o.noua.personalitate explică:

Sigur ca da @atotstiutorulhee hee cu mare placere.ms atunci:*

Si nu stiu. oricum o sa ma mai gandesc pana atuncihee hee