| Alisuca_2812 a întrebat:

Bunaahappy
Pun si eu intrebarea asta, de plictiseala si din curiozitatelaughing
Deci...ALegeti cuplurile care va plac voua [Chiar daca nu sunt sau au fost un cuplu... spuneti care credeti ca v-ar place. s`au care credeti ca s`ar potrivi]
1.Liviu Varciu cu : Adelina sau Dj Harra?
2.ADelina Pestritu cu Noul iubit George sau Liviu?
3.Radu valcan cu Adela Popescu sau Ilinca [din iubire si onoare]
4.Catalin Botezatu cu Bianca sau cu Violeta [de la Emisiunea Burlacul]
Cam asta e tot.
Scz. dar chiar nu aveam ce face.si vreau sa aud parerile voastrehappy
Uitati si parerile mele.chiar daca unii cred ca sunt cam stupide. dar asa m`am obisnuit cu ele
1. Liviu cu adelina
2.Adelina cu liviulaughing
3.Nu prea stiu.in fine... oricum este radu cu ilincadoar in serial. dar imi place mai mult de ei in serialhappy. dar e bine si cu adelahappy imi place de ealove struck
4.Bote si bianca
Acum vreau parerile voastre
Funda daca explicati macar la o alegere dc crdeti ca vreti asa
Exemplu : cum am facut eu la 3. laughing
Fundaaalove struck

Răspuns Câştigător
| Looovely a răspuns:

Liviu cu Adelinalove struck[imi place la nebunie de ei 2=p~ pur si simplu mi se pare ca se potrivescthinking]
Radu clar cu Adela pentru ca ii iubesc pe aman2.si mi se pare ca se si potrivesc. Sper sa ramana mult timp:* desi si Madalina[Ilinca]e frumoasa rau dar se potriveste mai bine cu Adela.=p~
Si Bote nu mi se pare ca se potriveste cu niciuna ci mai de granba s-ar potrivi cu Melania[am vazut cateva scene romantice intre ei si de aia mi se pare asa]Dar daca ar fi sa aleg dintre cele doua spuse de tine asa alege pur si simplu Violeta[nu e chiar asa fitoasa si mi se pare mai frumusica]winking!
Gatawinking! Si app. parerile tale nu sunt stupide.toata lumea are dreptul la o opinie.:*!
Fundulitzabatting eyelashes?puppy dog eyes?

4 răspunsuri:
| dany3la a răspuns:

Liviu Varciu cu Adelina clar pentru ca la inceput chiar aratau ca se iubesc,Radu Valcan cu Adela Popescu deoarece chiar arata bine impreuna(nu zic ca,cu Madalina Draghici nu arata bine) dar mai draguta este Adela,apoi Bote cu Bianca is varza (cred ca Bote vrea o,,Femeie" Frumoasa, nu fitoasa cum este Bianca, una care sa stie ce vrea de la viitor.

| mary_1175 a răspuns:

Liviu varciu cu amy prima lui sotie big grin

| Katy3 a răspuns:

Bote cu violeta deoarece bianca este cam pitipoanca radu valcan cu adela

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ba
fraiere
numai zi liviu cu adelin