| andragrigoras2000 a întrebat:

Va place ce poza am? ce parere aveti despre ilinca(madalina draghici) si amir(radu valcan)?
crdeti ca lui radu ii sta mai bine cu madalina sau cu adela popescu(carmen)?
dupa cum arata si dupa rolul care il joaca in filmul iubire si onoare cum ati descrio pe madalina? dar pe adela?
ce rol va placut(va place)mai mult al adelei din filme?
credeti ca ii sta mai bine blonda, satena sau roscata?
ce porecle haioase ati inventa pentru adela(daca ati inventa)? dar pentru madalina? astept raspunsuri. funda+vot la cele mai frumoase si concrete raspunsuri.big grin

3 răspunsuri:
| biuuu a răspuns:

Pentru inceput... poza ta este foarte frumoasa imi place.da in film lui radu ii sta foarte bine cu madalina draghici.mie sincer in realitate imi place ca este cu adela este o fata foarte draguta.cel mai mult mi-a placut rolul adelei in iubire ca-n filme.eu zic ca adelei i-a stat cel mai bine blonda dar si satena numa nu roscata deci mie roscata nu imi prea place eu zic ca nu o avantajeaza.pentru adela ai inventa urmatoarele porecle:vulpita incendiara roscată iar pentru madalina:blonda creaţă, sau blonda
suprema

sper ca te-am ajutat:*

| andrada a răspuns:

Buna!
Da imi place poza e f faina (si eu ma uit la ibire si onoare)
Eu cred ca ii sta mai bine cu adela,nu stiu dc dar parca arata mai dragut.
Pe madalina as descrio ca fiind vesela, desteapta si frumoasa iar pe adela ca fiind isteata, descurcareata si putin de tot cam fitoasa.
Cel mai mult imi place rolul madalinei.
cel mai bine cred ca ii sta blonda... ii scoate ochii in evidenta laughing
pai pentru adela : ade
Pt madalina: mada (asa le zic eu de obicei)
ceaw kiss

| Tania a răspuns:

Pai lui Radu Valcan ii sta mai bine langa Adela.Ei ii statea mai bine blonda, acum nu imi place parca e morcov in cap.
Madalina este si ea frumoasa, dar mi se pare mult prea slaba.
Imi place de amandoua cum joaca. Urmaresc serialul.happy