| didii a întrebat:

Bunaa TPU! happy Din nou, eu, Diana.

De data asta este vorba de acelasi baiat ca si data trecuta.
Astazi eu, Deny, si el ne-am decis sa mergem in parc cu rolele.
Ne-am dus toti sa ni le luam, si ne-am intalnit la mine la scara cu totii.
Ei ma asteptau deja la scara, iar eu atunci coborasem. Se uitau si ei prin brosura de la Kaufland, asa ca am vrut si eu sa vad ce era pe acolo. M-am uitat cu el in brosura, dupa care ne-am amintit ca noi facusem un pariu care dintre noi doi este mai inalt laughing.
Si eu m-am pus langa el, sh am intrebat`o pe Deny "Tuu` care din noi ii mai inalt?"
Sapay nu stiu cum naiba am reusit, da am alunecat pe spate, si el m-a prins in bratze. love struck A fost super momentu`, credeti-ma!
Si dupa aceea ne-am plimbat cu rolele, iar acum 15 minute, vorbeam cu deny pe mess.
Ea mi-a spus ca atuncea cand eu imi luam rolele, ea l-a intrebat daca ma place, si el i-a spus ca ii place de mine, si ca tine la mine, iar ea i-a spus ca de ce nu ma intreaba daca vreau sa fiu cu el, iar el i-a raspuns ca asta vrea, dar la momentul potrivit.

Voi ce credeti?

Cea mai interesanta opinie= Fundoaiee.

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

. Heii. ii place de tine. daca i-a spus.
Si tuu parerea mea nu trebuie sa faci nimic. sa fii tot aceashi fata de dinainte. dar sa arati ca esti indragostita. adica sa nu te comportzi diferith cu el. sa te comportzi ca si pana acum. si asteapta momentul potrivith.happy
O sa vina eL la tine. doar ca si tu trebuie sa'i dai de intzeles ca'ti place de el=)!

Success:*>big grin

3 răspunsuri:
| LuS[z] a răspuns:

Care e faza cu sh? Te crezi pe mess? No ofense dar totusi! Oameni buni mai verificati si voi scrisul...Nu ca sunt eu usa de Biserica dar oricum
Si referitor la intrebare ce atata sentimentalism? S-a intamplat, s-a intamplat. Nu e nici un capat de lume.Mai usor ok happy La varsta asta nu e rost de "grabeala".

| girlemita243 a răspuns:

Fal sa inteleaga ca iti place de el. poate nu si-a dat seama pana acum.

| Adda_2262 a răspuns:

Doamne ce poveste sweet aveti:X!
Eu cred ca te place super mult!
Daca as fi in locu tau l'as chema odata p afara (maine spre exemplu)da numai voi si daca nu vrei sa'i spui ceva de genu nu vrei sa iesim numai noi doi etc etc spune-i ca nu a mai putut veni nimeni sau chestii din astea si atunci sigur o sa-ti spna.>big grin