| Dek a întrebat:

Bunaa TPU!
Duminica ies in oras cu prietena mea si am hotarat sa o sarut data trecuta am respinso deoarece aveam emotii si s-a simtit prost!
Cum credeti ca as putea sa scap de emotii, mentionez ca ea este mai mare ca mine cu un anhappy
Deci va rog sa imi psuneti cum sa scap de emotiihappyhappy!

Răspuns Câştigător
| pjr a răspuns:

Ce daca e mai mare? Nu ai de ce sa ai emotii...incearca sa le stapanesti tu pe ele...nu le lasa sa te stapaneasca ele pe tine. Daca o sa o saruti o data, a doua oara nu cred ca vei mai avea emotii.
Vezi. TU esti baiatul, tu faci primul pas

5 răspunsuri:
| bogdan74688 a răspuns:

Man, iti dau un singur sfat, legat de emotii, ignora-le. Chiar daca inainte de a o saruta simti ca mai un pic si-ti iese inima din piept, sau ca eu stiu, ti se taie rasuflarea, cuprinde-i obrazul in palma ta, si aproprie-ti usor buzele de ale ei, si cand mai e putin intre ele, inchide ochii, si apoi sarut-o.
Daca lasi emotiile sa te stapaneasca, ajungi in situatii aiurea. Ignora-le. Dupa ce o vei saruta, mai bine de jumatate din ele isi vor lua zborul imediat. Bafta, si mult curaj. Ne mai auzim pe privat sa-mi spui daca ai reusit, sau daca ai alte intrebari happy.

| maybetoday a răspuns:

Ehh ar trebui sa te adresezi la prietenul meu.he he e mai mik cu un an dar m-a sarutat, tu nu ramine in urma.tin minte 1 sarut mm era atit de dulce, vezi ca 1 sarut se tine minte... arata-i si tu ceva frumos, eu stiu pe cer cum kade o stea in timp ce se uita in sus o saruti macar pe obraz! succes! e romantic!

| maybetoday a răspuns:

Exact pjr! foarte corect spus!

| mixing101 a răspuns:

Poate si de asta ai emotii ca ea e mai mare...dar nu trebuie sa tregi atentia (Virsta nu conteaza, daca e iubire big grin big grin ) si chiar daca ai emotii. poti sa-i spui ei in fata cred ca te va intelege.ca fiecarre e diferit intr-un fel sau altul... happy

| ToXicx3 a răspuns:

Mai copilewinking in primul rand dac o placi nu ar trebui sa o faci sa se simta prost...pnme.dac o placi cu adevarat :X:X lasa ma emotiile :X Pupa `ma Fata maa:X:*