| Deiia07 a întrebat:

Bunăă! vreau să-mi fac un id nou si nu am nicio ideesad. ceva idei? dau fundă! p. s. : scuzati categoria!

Răspuns Câştigător
| Noreasontosimle a răspuns:

Ice.cube zozole.zu (nume).love.music colorful_dreams dream_girl headintheclouds ...cam astea imi vin i minte:*

7 răspunsuri:
| SuperNovaaaaa a răspuns:

Pai ia sa vedem ce id iti dau eu tie.InnocentKid,DarkAngel,WhiteAngel,FluffyAngel,ZuZuGiRl,RitziMitziPitzi.cam atat pentru. azi Funda?big grin

| ankahra4m a răspuns:

E clar ca nu ai inspiratie... sa nu mai zic de faptul ca la anisorii tai ceri idei de un **** de id si la categoria asta, macar pune-ti "sugatoaredeoo" si citeste o carte pentru a-ti dezvolta capacitatile tale intelectuale, incluzind si inspiratia. happy succes

| ankahra4m a răspuns:

Bine, o luam "invers" cum poti cere un id nou, sau o parere de un id nou la aceasta categorie? straight face... atat, in legatura cu restul, imi pare rau. O zi buna.

| Deiia07 explică:

Stiu cum sa fac id, dar vreau idei:00

| Deiia07 explică:

@.ankahra4m Nu cred ca ti-am vorbit urat! te rog frumos vezi ce tastezi tu p aici happy!

| kalmizen a răspuns:

Pai inainte sa ii dai "sign in" ai jos "get a new Yahoo! ID" dai acolo, completezi datele tale si gata.happy

Succes:X

| YouDaOne a răspuns:

Princess_girl, Pink_angel, Puffy_love, Laila_sweet, Pinky_crazy...winking cam atat imi vine prin cap...