| anonim_4396 a întrebat:

Bunaaa...Am 14 ani...Este o colega la scoala cu care ma inteleg foarte bine.De patru zile am inceput sa vorbim pe WhatsApp si nu vorbim ca niste amici ci ca niste iubiti.Adica ne alintam in toate felurile ne spunem te iubesc si aproape la fiecare mesaj punem inimii si kiss faces( :* ).Si cand imi mai spune ca ma iubeste ii spun: Dovedeste! si ea imi spune ca imi va dovedi si voi vedea eu cum si cand.O data cand mi-a spus te iubesc i-am spus : pe bune? :O(faceam pe prostu) si ea imi spune ca sa nu ma gandesc asa departe ci ca pe un frate preferat.O data i-am zis ca ce mult ne iubim si imi zice: mie imi place

3 răspunsuri:
| SpitalulDeGlumeti a răspuns:

Intrebare ta care este si cum ai dori sa-ti dovedeasca?

| hgfgcuhfcuj a răspuns:

Da sigur te place, dar probabil asteapta sa ii ceri prietenia si sa ii arati asta in fapte. succes :*

| guiemigi a răspuns:

Esti in friendzone si probabil ca nu vei mai iesi de aici. nu trebuia sa ii dai sansa sa te placa ca pe un frate.