| gina09 a întrebat:

Buna am nevoie de ajutor. unul din amici cu care ies are 18 ani iar eu 14 intr-o seara mi-a trimis un sms si mi-a spus ca ma place mult si altele iar eu la inceput am crezut ca e vrajeala cateva zile nu am vb dupa i-am spus ca il plac a trecut ceva timp dar am tot vb ne intalneam odata cu prieteni ne :* ne alintam ne spunem mereu ca ne iubim reciproc el mai are o prietena pe care el imi spune ca o tine doar sa o f*t sincer nu sunt geloasa ca merge la alte fete pentru ca sunt constienta ca nu ii pot oferi ce ii ofera altele (nu imi spuneti ca asa nu are rost ca nu va fi o relatie normala ca stiu!)
dar exista o problema el vrea sa ii demonstrez ca il iubesc dar nu stiu cum? a spus ca dupa ce se convinge imi va arata si el exact cata iubire imi poarta dar cum sa ii demostrez prin cuvinte nu ma crede! eu una in cred pentru ca gelos, e mi-a spus primul ce simnte, se supara daca nu il pup de plecare sau daca nu il salut eu una cred in el dar el in mine nu
UN sfat va rog
?
FUNDA:X

3 răspunsuri:
greece12
| greece12 a răspuns:

Daca el vrea sa ii demonstrezi ca il iubesti,fii foarte atenta,te rog.
Toate bune si frumoase,dar cum tie iti spune ca are o prietena pe care o tine doar pentru sex,asa ii poate spune si respectivei ca doar glumeste cu tine.
Si, demonstratia asta a cat tii la el, in limbajul celor mai mari are un singur sens.Cu alte cuvinte,sex vrea,dar ti-o spune mai voalat ca sa nu te sperie.
Te cred ca tie iti place,altfel nu ai fi acceptat un baiat cu o situatie atat de incurcata,dar nu as vrea sa ti se intample ceva rau.
Sa ai grija si sa fii desteapta, te rog, ca lumea e plina de naive!

| Maaryyneelaa a răspuns:

O situatie destul de complicata dar foarte frumoasalove struck. Poate ca vrea sa ii acorzi mai multa atentie,sa fii mai dulce cu el,in orice caz,in cazul in care se refera la faptul ca sa te culci cu el,ar trebui sa refuzi,pentru ca nu stii cand vei fi si tu in aceeasi situatie ca a prietenei lui! trebuie sa va cunoasteti mai bine,ca dovada de iubire pentru tine,ar trebui sa iti arate si el ca este doar cu tine,sa nu mai existe alta persoana in viata lui si atunci poti fi si tu mai dragastoasa cu el,si poate se va forma o relatie foarte frumoasa! o persoana se simte iubita atunci cand i se acorda atentie, cand il rasfeti putin fara sa intreci masura in cazul vostru, incearca totusi sa intelegi la ce dovada de iubire se refera el mai exact! succes!

| Andraasdfg a răspuns:

Am trecut prin exact aceiasi problema ca tine.El spune ca nu il iubesti se supara, si te pune sa ii demonstrezi iar tu nu sti cum.Pentru inceput i-al cu niste vrajeala din aia dulcewinking app la mine un sarut a rezolvat totul.Si nu cred ca trebuie sa ii arati ceva, ci trebuie sa faci ceea ce simti.Succes