| cosminsilviu a întrebat:

Bunaaa...Am si eu o intrebare:Cum ii pot atrage atentia unei fete, fie ea pe strada sau in curtea scoli! Despre mine:am 16 ani! dau fundă!winking

Răspuns Câştigător
| GicuBunu a răspuns:

Pai, vorbeste cu ea. incearca sai faci complimente. sa o amuzi, insa fii tu insuti si nu o face pe marele si pe smecherul. fii tu insuti. si fii sigur ca te va evidentia!
P.s. incerka si tu sa-i arati ca ea te intereseaza...

4 răspunsuri:
| がさいゆの a răspuns:

Baga bice si vb cu ea

| cosminsilviu explică:

Nu va certati.laughing...raspunde-ti la intrebare.Merciwinking

| Bebe23_9393 a răspuns:

Te duci ii pui mana usor pe cur daca sta inseamna ca ii place, dupa o ei cu vrajeli, trebui sa ai si ceva vrajeala thinking

| Jigsaw a răspuns (pentru Bebe23_9393):

Ba,esti prost/proasta?