| Dyingfetus a întrebat:

Bunaaa!laughing
Intrebare:Cum v-ati cunoscut partenerul?
happy

9 răspunsuri:
| OanaG a răspuns:

La scoala, el fiind a 10a si eu a 8a. El era la liceu, eu generala[asta acum 1 an]... Mi-a cerut id`ul de mess[el venise la un baiat de la mine din scoala], si "m-a remarcat", a luat olegatura cu mine...si.asa l-am cunoscut!

Abh
| Abh a răspuns:

Ne-a facut cineva cunostinta.

| nobody_9468 a răspuns:

Eram cu niste prietene, ne plimbam si el era la scoala noastra. A strigat dupa o prietena sa'i spuna cine sunt. Apoi la 2 zile am facut cunostinta, desi eu il consideram pe el dragut, dar n-am vrut sa-mi fac sperante fiindca aveam impresia ca e prea "smecher" pentru mine si ca n-are el fata de mine. Dar peste cateva zile de cand am afcut cunostinta el vine la mine si ma sarutalaughing. Am crezut ca vrea pe obraz, dar el direct pe buzstraight face. Mi-a cazut fatalaughing. O intreb pe prietena mea "el crede ca e cu mine" si pana la urma s-a rezolvat confuzia si am hotarat sa fiu cu el, desi n-a fost bine deloocsad.
Dar asta e viata, daca nu eram cu el, regretam ca nu am incercat.Inca mai suntem impreuna, daca se poate zice asa, fiindca fiecare e in treaba lui, ce mai stam cand vine la scoala sa joace fotbal, in rest fiecare cu viata luihee hee. Dar oricum, cat timp nu exista sentimente din partea nimanui totul este okwinking.

Bafta.

| Aѕнℓєу♥ a răspuns:

Pe`neasteptate.eu,eram in pauza, si vream sa ma ridic.[fiind nowa in scl el mi-a daramat cartile din mana si m`a intrebat cum ma cheama]. eu timida, i-am raspuns cu jumate din nume.Annn.laughing si imi spune ca sunt draguta si c`ar vrea sa iesim. I`auzi in gandu` meu laughing)Am ajuns intr-o cafenea am mai vb noi "blah blah blaah" si uite asa ca s`a intamplat magia.doar ca eu am 17 ani si el 19.big grin da varsta nu cont oh go on`. si mi-a cerut idu` apoi mi-a zis sa ma apropii de el ca vrea sa-mi zica ceva la ureche si el m-a sarutat pe buze tongue si uite asa ne-am cunoscut love struck iar acum merew ne intalnim si e intelegem super bine.cateodata mai e enervant ca el vrea sex si eu nnu vreau. e grew sincer rolling eyes

| buburuzaucigasa a răspuns:

Pai totul a inceput atunci cand colegei mele i s-a pus pata p el fiindca are o situatie materiala mai buna si m-a pus pe mine sa ma duc sa vorbesc cu el sa ii cer numarul de telefon si ID-ul. E mi-a zis sa ii dau eu ID-ul meu fiindca vrea sa afle mai multe despre colega mea.Pe mess cand am vorbit cu el mi-a zis ca vrea sa iesim undeva sa ii mai zic cateva amanunte despre colega mea.Cand ne-am intalnit mi-a zis ca pe el nu il intereseaza colega mea ci eu, ca vroia sa vorbeasca cu mine maidemult dar nu stia cum sa ma abordeze fiindc stia ca eu am prieten(era prost informat) si asa a inceput totul...pe 8 mai facem un an de cand suntem impreuna.

| Anonim_3812 a răspuns:

Nu l-am gasit.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La şcoală. Suntem colegi de 2 ani dar nu ne-am vorbit până acum 2 luni când diriginta mea m-a mutat lângă el.Am început să văd cine este cu adevărat [Aveam o părere proastă despre el]şi el să vadă cine sunt, am vorbit des şi peste câteva săptămâni a făcut el primul pas.hee hee

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Oh doamne laughing)
Deci pe mess laughing
El s-a bagat in seama cu mine, eu vreiam sa ii dau ign
El tot vb cu mine, ma tinea ore in sir de vb laughing
Ne ziceam cu usurinta " te iubesc " si peste 1-2 ne'am combinat, dar fara intrebarea de baza " Vrei sa fi cu mine? ".

| ciinevaaaaa a răspuns:

La scoala cand el era in fata cls si canta la chitara day dreaming.