| Anto3457899 a întrebat:

Bunaaa!
Am si eu o mică-mare întrebare laughing Am 16 ani si pana acum nu am găsit un băiat de care sa-mi placa si toata lumea ma întreaba mereu,, cum o fata așa frumoasa ca tine nu are prieten, de ce.’’
Ce as putea face in privința asta, nici nu vreau sa fac compromisuri si sa am o relatie cu cineva de care nu-mi place
Sincer, imi este si putin teama si am fiori cand ma gândesc la asta, mi-e teama ca nu ma voi descurca
P.S. Nu-s încuiată la minte si nici urâtă, am mulți admiratori...

Răspuns Câştigător
| simplegirl2 a răspuns:

Hei! vrei sa spui ca nu ai gasit un baiat pe care sa-l placi?:atunci stai linistita o sa gasesti un baiat de care o sa te indragostest si o sa ai o poveste frumoasa de dragoste.Toate la timpul lor; nu poti sa intrii intr0o relatie cu unul doar sa spui ca ai o relatie si sa nu-l placi(mai bine spus iubesti). Traieste-ti viata si ai sa vezi ca nu vei regreta!

10 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Bună! La varsta ta nu ai nevoie de prieten, mai copilăreste si invață ai scoală ai multe alte lucruri importante de facut, un prieten automat va dori sa facă sex cu tine ceea ce nu este deloc indicat la varsta ta. Fa ti prietene colege de clasă cu care sa face ti lucruri utile teme si lasa i pe altii sa zica ce vor ca atunci cand ai o problemă nu te ajută nimeni, tu trebuie sa vorbesti cu mama ta ea sa te ajute sa intelegi ca un prieten acum in situatia ta este cel mai rau lucru posibil, după varsta de 18 ani este altceva.

| Emilian65 a răspuns:

Răspunsul tău aici ...Cauta, poate intr-o zi gasesti baiatul pe care-l doresti.

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu vad care e problema.

| munteanuionvictor a răspuns:

Poți să ai amici și cu timpul să găsești și un prieten potrivit pentru tine.

| TanteMarianne a răspuns:

Nu are de ce sa-ti fie frica. eu zic sa te bagi si intr-o relatie cu cineva pe care nu-l iubestie neaparat ca sa prinzi experienta. adica atunci cand o sa te indragostesti cu adevarat sa stii sa-l abordezi, sa stii sa te dai la el etc...
da-le admiratorilor tai o sansa.

| ShamelessQboy a răspuns:

Asta ti se intampla pentru ca inca nu m-ai cunoscut pe mine!

| NadarraXD a răspuns:

Așa pățeam și eu. Doar ca eu am cunoscut o fata și atunci m-am îndrăgostit. Ptr prima data. Nu cred ca e și cazul tău, dar mai știi? laughing

| aurgrigor8 a răspuns:

O să ai timp.

| BogdanMut a răspuns:

De ce să asculți părerile altora? laughing E treaba ta ce faci, înțelegi? Ce poți face e să aștepți, să cunoști tipi și până la urmă vei găsi unul pe gustul tău, nu te lăsa împinsă de gura lumii, ok? Stai cu cineva doar dacă-l placi, dacă nu, hai noroc laughing