| EuTeIubesc a întrebat:

Bunaaa! Am visat ceva ff frumos!; xDar din pacate, nu stiu ce inseamna visu`sad. Daca aveti timp, chef si daca stiti, ajutati`ma si pe mine, plzzpuppy dog eyes
Deci...`Am visat ca eram la o petrecere la o fata[Mada]. acolo, eram cu tot cu ea, 3 baieti, si 3 fete.Eram pe o patura, in gradina, pe iarba.[.]Alea, alea,. si nu stiu cum s`a facut, ca nu mai eram decat eu si Mada pe patura[eu stateam in fund]Deodata, vine la mine un baiat, pe care il plk[il plk e putin spus, il iubesc!:X], si ne vede pe patura.Se uita la Mada, apoi se uita la mine.si aici incepe magia.love struck. Yo stateam pe patura in fund, cu picioarele intinse. A venit baiatul ala[nu dau numetongue] si s`a asezat pe picioarele mele, cu fata spre mine. mi-a spus ca ma iubeste, atat. Apoi i-am spus si eu ca il iubesc, si ne.am sarutat:*:*:*! Din pacate, m`am trezit, si n.am putut sa vad ce se mai intamplasad`
Dar ce credeti ca inseamna? Yo am cautat pe net, si nu am gasitstraight face

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce simpatica esti tu. happy
Ce sa insemne, te gandesti foarte mult la acel baiat si iti doresti sa te sarute happy si intr'un fel simti ca si el vrea.

5 răspunsuri:
| VacutzaRoscata a răspuns:

Il placi prea mult si ce ai visat tu doresti sa se intample

| ioanadanny a răspuns:

De obicei parerea mea visul se formeaza la ce te gandesti tu pe parcursul unei zi, la ce ai facut sau la ce iti doresti cel mai mult sa se intample.e doar un vis.viata ti-o faci tu cu mana tahee hee

| ComatoseWine a răspuns:

Unele persoane spun ca exista vise care reflecta de fapt opusul a ce se va intampla...dar eu cred ca visele exprima incercarea creierului de a aranja amintirile, dorintzele, idealurile temerile.in incercarea de a aranja gandurile si trairile apar visele.

| mariuca16 a răspuns:

Pai nu e un vis cu semnificatie.adica nu ai ce sa gasesti.Nu.ti pot spune acum ca vai te place sau genul.asa a fost visulhappy Oricum frumos visul>big grin

| seularts a răspuns:

Inseamna ca te macina gandul ca inca nu a facut primul pas si poate e mai ok sa iesi tu cumva in evidenta in fata lui ca sa poata lua initiativa. De obicei faza asta merge cu o replica intuitiva de a iesi impreuna cu el la o cafea sa stati de vorba despre nimicuri, si apoi cel mai probabil o sa te mai caute el happy