| roxana02 a întrebat:

Bunaaa! Cat timp credeti ca poate astepta un baiat ca prietena lui sa isi doreasca sa faca dragoste cu el ( ea fiind virgina )? :*

Răspuns Câştigător
| Ramo_9946 a răspuns:

Daca nu esti pregatita nu te poate obliga sa faci.Iar daca te iubeste mult atunci v-a astepta atat cat este nevoie, iar daca nu iti da gara.Niciodata sa nu suferi dup un baiat care ti-a dat gara pentru ca nu ai facut nimic ca elhappyEu sunt ca pr meu de 8 luni si nu am facut nimic. Apoi fi atenta la ce zic: e si chestia cati ani ai...pentru ca daca esti prea mica si e primul iubit sa nu te dai usor, pentru ca daca o faci cu asta iti da gara, o sa ai altu si faci si ca ala o sa arate lumea ca degetu pe tine.Sa te dai la persoana la care tii mult si simti ca o sa fie o relatie de lunga durata, msa nu te culci cu tot orasu.In ziua de azi stiu ca e la moda sa nu fi virgina dar nici asa sa te culci cu tot orasu:p ai grija de tine si baftawave:*

10 răspunsuri:
| niki a răspuns:

Daca o iubeste, atat cat este nevoie! personal eu niciodata nu am facut dragoste cu niciunu din prietenii de i-am avut inainte sa avem o vechime de 2-3 luni! si au fost care au asteptat,altii care au renuntat, si mi egal! decat sa stiu ca ma foloseste pe post de papusa gonflabila mai bine lipsa! asa ca stai linistita, cine te iubeste, te va astepta atat cat va fi nevoie!

| anca13 a răspuns:

Esti prietena lui liviu18? care e suparat ca o asteapta pe prietena lui de un an sa faca dragoste cu ea?laughing)

Raspuns:asteapta in functie de cat de mult tine la ea,ca daca nu tine,clar ca iti cere dupa doua trei zile,daca accepti iti va da papucii apoi, iar daca nu, la fel va face happy

| dulcykaLy a răspuns:

Depinde de baiat. happy

| Marcelino a răspuns:

1 luna, maxim!devil

| Barbiiiiee a răspuns:

Eu sunt cu prietenul meu de un an jumate.eu nu prea sunt pregatitahappy, iar el probabil si'a dat seama de acest lucru...si nu'mi cere nimic! in concluzie daca baiatul te iubeste te asteapta pana esti tu pregatita!

| MissyCrissy_4502 a răspuns:

Sunt de acord cu pakowinking

| BAM_7947 a răspuns:

2 zile. in tot timpul asta macar un oral sa ii faci

| ellalife a răspuns:

Pana se plictiseste.happy

| roxana02 explică:

Nu,nu sunt prietena lui liviu18 laughing multumesc pentru raspunsurile voastre :*

| pako_9889 a răspuns:

Si eu m-am insurat cu o fata care a fost virgina.cu mine a avut primul contact sexual.eu am stat cu ea fara sa facem dragoste 1 an de zile. daca te iubeste si vrea intadevar ceva serios de la tine si vrea sa ramaneti impreuna te asteapta oricat e nevoie. pina o sa fii tu pregatita100%