| anonim_4396 a întrebat:

Bunaaaa! Am cunoscut un baiat foarte frumos:X..imi place de el are 17 ani. spuneti-mi ce sa vorbesc cu el, ce subiecte? Dau funda kiss!

Răspuns Câştigător
| blk23 a răspuns:

Intreaba-l ce filme ii plac, sau ce face in timpul liber, cauta sa vezi daca aveti ceva in comun. daca nu aveti, documenteaza-te in ceva domeniu ce ii place lui. Chiar daca nu aveti nimic in comun, incearca sa te axezi pe ceva ce ii place, pentru ca dupa un timp se plictiseste cu tine neavand un subiect comun. Cel mai important e sa nu-l plictisesti cu chestii de fete, chiar daca te asculta nu inseamna ca e curios.

5 răspunsuri:
| LostInBubble a răspuns:

Tu ai impresia ca noi suntem genii aici? De ce nu pui 2-3 detalii in scarba?

In fine. Vorbeste cu el despre hobby'uri, despre cum isi petrece timpul liber, amintiri, etc.
O data inceputa discutia, vei sti ce trebuie sa zici.

| jhonsmyth a răspuns:

Pffff...dragostea asta ne omoara pe toti, intr-adevar emotiile ne inving din tot deauna.dar acum depinde unde invata, unde inveti tu ce fel de viata aveti amandoi, nu stiu de unde ai putea sa incepi pentru ca tu nu explici mai multe de tinehappy in final fii tu cea care face primul pas dar ATENTIE nu-i da motive sa creada ca umblii dupa el, incepe cu sa-i faci rost de id, sau de numar si prin mesaje discutati orice si asa poate sa inceapa o frumoasa poveste de dragoste succes

| alexandra8787 a răspuns:

Buna! Intreaba-l ce face el pentru a face o fata fericita, ce ii place sa faca in timpul liber, il poti intreba chiar si de preferintele lui(filme, muzica, etc.)funda?

| iLi3 a răspuns:

Noi baietii iubim cind ne ascultati cind vorbim despre chestii barbatesti, autosportul, fotbalul, planurile despre viitor, despre familie. La urma urmei, nu vorbesti doar tu, o sa te intrebe si o sa-ti raspunda si el tie si chiar o sa si te intrebe ceva. Tine minte nu esti la interogatoriu aici. Cind afli totul despre o persoana respectiv iti pierzi si interesul la aceasta. Bafta!

| CastraveteMurat5 a răspuns:

Gasiti subiecte in comun, intreaba-l ce muzica i place filme etc invita-l la un suc daca el i rusinos