| anonim_4396 a întrebat:

Ce subiecte as putea introduce intr-o conversatie. tinand cont ca vorbesc cu un baiat care glumeste mult, canta la chitara si caruia i-ar place sa glumesc si eu. eu nu sunt stralucita in domeniul glume... asa ca... va rog. spuneti-mi ce as putea vorbi cu el. pentru ca. m-am obisnuit sa vorbesc cu el de mult timp happy si mi-ar fi greu sa il pierd

2 răspunsuri:
| SongsoftheSabbathSacrifice a răspuns:

Spune-mi o glumă pe care i-ai spune-o lui să-mi fac o idee.

| yonnutza a răspuns (pentru SongsoftheSabbathSacrifice):

Crede-ma ca nu am idee. insa stiu foarte bine ca nu am glume bune... in comparatie cu el... ai putea sa ma ajuti dandu-mi niste subiecte