| Otilikaa a întrebat:

Bunaaaa! baiatul pe care il plac ma place si mi-a propus intilniree, puteti sa-mi dati sfaturi cum sa ma comport la intilnie? ce sa spun? ceva de felul.

Răspuns Câştigător
| mfbluu a răspuns:

Deci mereu si mereu vad ca sa fi tu in pielea ta ...nu nu nu daca esti o fire agitata si nu incerci sa te modelezi pentru acest baiat o sa fugaaa [asta doar daca el e un baiat linistit daca are si el aceleasi stari e bine] mai intai trebuie sa vezi ce fire e dinamica calma chatterbox chestii si apoi in preajma lui sa fi asemenea baiatului love struck happy baftaaa love struckcrede`ma asa mi s-a int si mie am dat de un baiat care era foarte calm, cum eu sunt foarte agitata saracu a zis ca mai bine isi trage un glont decat sa fiu asa de dinamica langa el "cica nu ne portivim " =]]]]]]]]]]]]]]

3 răspunsuri:
| agentulagent a răspuns:

Nu este un comportament "tip" cand te duci la o intalnire. Cel mai bine este sa te comporti cat mai natural. Sa fii tu in pielea ta. Totul vine de la sine.

Sper ca te-am ajutat, si bafta la intalnire.

| DragonRO a răspuns:

Incearca sai apcepti povestea lui pote iel s-a gandit la un plan ceva si daca sil strica o sa fie o intilnire esuata, Portate ca atare si raspundei reciproc la sentimentele lui, Inceraca sa ti ceva discursuri care lui isepar interesante.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu ai nevoie de aceste sfaturi scumpo.
Trebuie sa fi tu ca el sa se indragosteasca de tine. Nu sa fi cameleonica, sa te adaptezi dupa preferintele lui.
Si ce rost e sa iti spunem noi ce sa vorbesti? Doar nu iti iei notite, in plus vei uita tot din cauza emotilor si asa mai departe.
Iar discutile voastre vor decurge in toate directile posibile din cauza hormonilor care vor fi putin imbatati de aroma dragostei happy.
Asa ca ce sa o mai lungesc, mult succes :*.