| iza03zu a întrebat:

Hey...de Craciun o sa ma duc la tara si acolo este baiatul de care imi place si el stie asta...de cand a aflat nu ma mai baga in seama si nu stiu cum sa ma comport sa-i dau de inteles ca nu il mai plac si sa stau de vb cu el sau sa-l ignor. ce sfaturi imi dati mss:*:*aa

Răspuns Câştigător
| escene a răspuns:

Cred ca cel mai indicat e sa ii spui ca nu simti nimic pentru el si sa nu se mai creada important ca iti place tie de el, apoi ignor total. asa o sa il provoci si poate cine stie?

1 răspuns:
| squarehead a răspuns:

Poti sa ii spui direct ca nu il mai placi si ca nu mai are de ce sa te evite