| FaraNume_7334 a întrebat:

Bunaaaa, in legatura cu intrebarea de ieri: http://www.TPU.ro/......explic-eu/ am vorbit azi cu el, si i-am spus ca as vrea sa fim din nou in preuna ca am facut o greseala mare si imi pare rau, si mi-a spus ca ma iubeste mult dar nu stie ce sa faca... cum sa va zic... ii e teama ca ne vom desparti din nou si a spus ca nu mai vrea sa treaca prin alta. Nu stiu ce sa fac, cum sa ii spun ca il iubesc foarte mult si am fost o proasta ca m`am despartit de el cum sa ii recastig din nou increderea? :((

5 răspunsuri:
| MissL a răspuns:

Spune-i ca nu vei mai face niciodata greseala sa va despartiti si daca vreti amandoi ca realtia sa continue sa nu mai existe certuri trebuie sa va implicati amandoi si sa fiti alaturi unu de celalalt sa va completati reciproc spune-i ca regreti enorm si ca ai da ori ce sa iti repari greseala si sa dai timpul inapoi sa fie totul ca la inceput. ai grija :*

| AnaBejenaru a răspuns:

Uite exact cum ai spus acum ...trebuie sal convingi, ca tii mult la el.

| pisy_9676 a răspuns:

Si nu numai citeodata o fapta face mai mult decit o mie de cuvine... arata-i ce simti pentru el

| AnonimaPunct a răspuns:

Salut!
El te iubeste sincer, insa cred ca lui ii este foarte teama sa te piarda fiindca tine la tine ca la cel mai pretios lucru al lui... De aceea, el n-ar vrea sa fie dezamagit, si totusi sufera in tacere si in aceasta situatie. Sfatul meu este sa te duci la el si sa ii spui din tot sufletul cat de rau iti pare si ca tu il iubesti sincer, insa erai speriata din cauza diferentei de varsta dintre voi doi...
Destul de trista situatia :-(
Succes!

| alexandra_9808 a răspuns:

Pai dc te-ai despartit de el?