| FaraNume_7334 a întrebat:

vreau sa va intreb ceva credeti ca un baiat ar plange doar pentru a impresiona o fata? Lasatima sa va explic, eu am 17 ani, si acum 4 luni m`am despartit de un baiat, am fost aproape un impreuna dar era prea mare are 22 de ani si asta era si motivul despartirii, si de atunci tot am mai vorbit ne-am mai intalnit de cateva ori, ne-am intalnit si ieri, si am fost la o cofetarie am vorbit mai multe mi-a spus ca inca ma iubeste si inca e indragostit de mine dar nu stiu ce sa mai cred crying si eu inca mai tin la el dar ai mei nu sunt de acord cu relatia asta. Apoi ieri cand am plecat din cofetarie ma condus pana aproape de unde stau ne-am sarutat, am vazut ca au inceput sa ii curga lacrimile in timp ce ma saruta si cand l-am intrebat dc plange mi-a spus un te iubesc apoi sa intors si a plecat. crying crying crying Credeti ca inca ma mai iubeste, sau a plans doar asa sa ma faca pe mine sa cred asta, nu stiu ce sa cred. [dau funda] :* :X

Răspuns Câştigător
| MeMyself a răspuns:

Eu cred ca te iubeste, tine la tine si ar vrea sa fiti iar impreunahappy.m-ai acorda-i o sansabig grin.incearca sa le explici parintilor tai ca nu ar trebui sa se opuna faptului ca tu iubeste un baiattongue... poate ar fi bine sa-l inviti la tine cu ocazia asta l-ar cunoaste si parintii taihappy.si nu-ti face griji de varsta nu e diferenta marehappy
Atata timp cat va iubiti varsta nu conteaza!big grin
Baftaa!

9 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Eu cred ca te mai iubeste, ca sa faca teatru in plans nu e usor si nu cred ca poate sa minta plangand.

| RXN a răspuns:

Din moment ce inca mai vrea sa pastreze legatura cu tine si inca mai incearca sa reia relatia cu tine,e clar ca tine la tine,iar faptul ca isi arata partea vulnerabila in fata ta,confirma aspectul asta.
Nu cred ca a vrut doar sa crezi ca tine la tine,tin sa cred ca a fost sincer.
Eu zic sa-ti analizezi bine sentimentele.Daca nu mai vrei o relatie,lasa-i timp sa te uite si sa i se stinga sentimentele.
Diferenta dintre voi nu e asa mare incat sa va cauzeze probleme. Daca vreti sa continuati, invita-l acasa, sa-l cunoasca parintii tai. Poate asa isi vor schimba parerea.happy

| MissL a răspuns:

Te iubeste, si ar trebui sa va impacati, o sa treceti impreuna peste prejudecatile parintilor, garantez :*

| Maria_7883 a răspuns:

Buna! Domne, baiatul asta chiar te iubeste sincer! Parerea mea este ca ar trebui sa stai din nou cu el.Intre parintii mei este o difereta de 10 ani si au o casnie de 15 ani.Chiar nu conteaza varsta cat timp va iubiti! Sa stii ca rareori se mai intalneste o iubire sincera asa cum iti poarta el tie.Numai bine!

| Jelly_7813 a răspuns:

Sa stii ca rar se intampla ca un baiat sa planga pentru o fatatongue

eu zic sa ii mai dai o sansabig grin
fara suparare
da niciun parinte nu are dreptu sa se bage in relatiile copiluluitongue

| AnnePanda a răspuns:

Chiar cred ca te iubeste spune`le alor tai ca il iubesti si sa te lase in pace ...Nu plange doar ca sa te impresioneze iti garantez.
Succes!

| attyy22 a răspuns:

Te iubeste! diferenta de varsta nu e chiar atat de mare, si daca se comporta frumos cu tine, te simti bine cu el, si te simti fericita alaturi de el atunci incearca sa ai o conversatie cu parintii tai si explica-le ca e altfel decat ceilalti prieteni ai tai, se comporta mai frumos si te simti bine cu el. Parintii tai vor sa fii tu fericita si daca tu esti fericita cu el nu cred ca nu vor intelege asta! happy

| yulya37 a răspuns:

Vreau sa te ajut si sa nu crezi ceva am doar 10 ani dar ma pricep.un baiat ai vazut nu plange din orce si nu cred ca era un actor celebru ca sa poata sa planga cand vrea el cred ca aclar te iubeste pentru ca aproape nici un om nu plange cand vrea el! mai vorbeste cu el! mult noroc

| Joker_4126 a răspuns:

Mai mult ca sigur te iubeste inca si tine la tine.din ce ai descris tu am patit si eu exact ca si tine si stiu prin ce trece si el. doar la mine cade partea cu parintii.dar in rest la fel cum ai zis tu.si cu anii si cu tot.asa am patit si eu.nu iti poti controla de fiecarea data starea asta emotionala sa iti de-a lacrimile cum vrei tu.te iubeste.da-i o sansa lui.eu nu am mai primit-o sad