| kijia a întrebat:

Bunaaaa TPU, am si eu o intrebare si va rog mult sa ma ajutatibig grin am intretinut relatii sexuale cu prietenul meu neprotejate, fara ejaculare in interor. La 2 saptamani de la contact am facut un test de sarcina Sure Check si a iesit negativ, ciclul mi-a venit la data care trebuia sa apara, dar a durat cam putin decat era norrmal, a fost un pic ciudat, mi-a venit de dimineata foarte mult, in 2h a trebuit sa ma schimb, iar pe urma toata ziua a curs mai putin. In schimb ca aspect a aratat normal. Credeti totusi ca as putea sa fiu insarcinata? Menstruatia ma tine in jur de 4 zile si cv...acum la 3 zile s-a oprit... sunt un pic ingrijoratasad

Răspuns Câştigător
| LeontinAndrei a răspuns:

Clar nu ai cum sa fii insarcinata daca ti-a venit menstruatia. Deci relax, esti ok.

6 răspunsuri:
| Danut_Popa_1961 a răspuns:

Nu ai cum sa fi insarcinata, dar nu mai risca.

| grab a răspuns:

Cum a fost? v-ati simtit bine sau ai fost prea stramta cu gandul ca o sa ramai gravida? vezi ca ai riscuri de bebelusi stresati in ritmul asta tongue
glumesc, sper ca nu te superi! Ca sa fii sigura, ia-ti un voucher d-ala de la zumzi sau fundeal si fa-ti de 40 de lei un consult la specialist in maxim 4 saptamani.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cu siguranta nu esti ansarcinata daca ti-a venit menstruatia, stai calma happy

| MadaSweet18 a răspuns:

Eu sincer cred ca esti gravida.Asta e primul simptom al sarcinii : prostia.
Cum poti fi nesigura daca:nu si-a dat drumu in tine, ai facut test de sarcina si a iesit negativ, ti-a venit ciclu? Durata ciclului nu trebuie sa fie mereu aceeasi la fel si cantitatea.

| LisaZafre a răspuns:

Nu mai risca.

| valerushlesanuion a răspuns:

Da este posibil dar nu te panica!