| kijia a întrebat:

am si eu o intrebare si va rog sa ma ajutati: am intretinut relatii sexuale cu prietenul meu neprotejate, fara ejaculare in interor. La 2 saptamani de la contact am facut un test de sarcina Sure Check si a iesit negativ, ciclul mi-a venit la data care trebuia sa apara, dar a durat cam putin decat era norrmal, a fost un pic ciudat, mi-a venit de dimineata foarte mult, in 2h a trebuit sa ma schimb, iar pe urma toata ziua a curs mai putin. In schimb ca aspect a aratat normal. Credeti totusi ca as putea sa fiu insarcinata? Menstruatia ma tine in jur de 4 zile si cv...acum la 3 zile s-a oprit... sunt un pic ingrijoratasad

5 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Poate ca acum vei avea noroc, dar pe viitor, daca vei continua sa faci sex neprotejat, sigur norocul te va parasi.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!
Daca ti-a venit menstruatia, nu ai cum sa ramai insarcinata!
Si totusi de ce nu te protejezi?
Oare de ce s-or fi inventat prezervativele?
Joaca-te cu focul, intr-o zi te vei arde rau de tot.
Te pup!

| Hαppiηеss a răspuns:

Nu ai cum sa fi insarcinata daca ti-a venit menstruatia, nu iti mai fa griji.

| Xenia16 a răspuns:

Nu esti insarcinata daca ti-a venit ciclul

| Nebunatyca69 a răspuns:

Probabil nu este bun testul de sarcina, mai fa doua, trei, ca sa fi sigura! Dar eu zic ca nu esti, din moment ce ti-a venit menstruatia.