| kijia a întrebat:

am si eu o intrebare si va rog sa ma ajutati: am intretinut relatii sexuale cu prietenul meu neprotejate, fara ejaculare in interor. La 2 saptamani de la contact am facut un test de sarcina Sure Check si a iesit negativ, ciclul mi-a venit la data care trebuia sa apara, dar a durat cam putin decat era norrmal, a fost un pic ciudat, mi-a venit de dimineata foarte mult, in 2h a trebuit sa ma schimb, iar pe urma toata ziua a curs mai putin. In schimb ca aspect a aratat normal. Credeti totusi ca as putea sa fiu insarcinata? Menstruatia ma tine in jur de 4 zile si cv...acum la 3 zile s-a oprit... sunt un pic ingrijoratasad

4 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Atunci cand faci sex neprotejat, este si normal sa stai pe ghimpi. Intotdeauna copiii se fac in urma sexului neprotejat. Daca pe viitor doresti liniste, atunci foloseste nenorocitul acela de cauciuc.

| CatalinLaurentiu02 a răspuns:

Nu,nu ai ramas insarcinata.Folositi durexul

| simonacreata a răspuns:

Repeta testul de sarcina peste cateva zile sa fi sigura. nu cred ca ar trebui sa iti faci griji. pentru a fi 100 % sigura fa-ti o analiza de sange.

| maria100 a răspuns:

Nu daca ti-a venit menstruatia nu ai de ce sa te ingrijorezi nu ai ramas insarcinata. Dar ca sa te simti tu mai bine mai repeta o data testul de sarcina insa incerca sa nu fie tot de la Sure Chech. Funda?