| IepurassDragalass00 a întrebat:

Bunaaaaa TPU :* :* :*! Deci : imi place de un baiat si stie ca imi place de el si lui ii place de mine, cum pot iesi mai mult in evidenta ca sa nu se indragosteasca de alt cineva? Cu ce cuvinte sa ii vorbesc? Cum trebuie sa ma comport cu el cand sunt mai multe persoane in jur si el sa isi dea seama ca il plac?
MULTUMESC ANTICIPAT, dau FUNDA maaare!
:X

Răspuns Câştigător
| Viviluka a răspuns:

Pai, cu toti stim ca privirile noastre de fetite incocente, inmoaie fiecare suflet. Deci, hai sa iti spun cand mi-am cunoscut iubitul cum am facut sa isi dea seama ca il plac. Ne-a facut cunostinta un prieten si apoi ne-am despartit imediat ca si cum s-ar fi rupt toata vraja, bineinteles, fiind la un festival l-am cautat si l-am gasit la masinute. El radea de mine ca nu stiam sa conduc si i-am zis cu un pic cam mult tupeu : " Uite vezi daca nu ai vrut tu sa te dai cu mine ". Apoi, sa fim seriosi suntem in anul 2013 unde internetul dauneaza, dar haide sa profitam de asta, fa rost de id lui, toate conversatiile incep pe messenger.
Bineinteles, fi sigura ca in fiecare zi arati minunat, un zambet stralucitor sigur te va scoate in evidenta! In preajma celorlalti, sa nu pari prea disperata, ti-am zis, uita-te dulce la el, sigur il vei da pe spate!
Succes!

1 răspuns:
| NnDWtf a răspuns:

Vorbeste-i cu, cuvinte care au cel putin 3 vocale in ele. De ce sa nu se indragosteasca de altcineva? Care ar fi motivul? Daca vrei, stai cu el, daca nu, lasa-l pe mana altora.