| CoolGirlXX a întrebat:

Imi place de un baiat pe nume Dani, dar el ma uraste ca l-am batut si stie ca il plac. Ce-ar trebui sa fac sa nu ma mai urasca si sa se si indragosteasca de mine?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cere-i iertare si incearca sa-i castigi prietenia.

10 răspunsuri:
| swagMeOutBitch a răspuns:

laughingdk l-ai batut?

| Elvina a răspuns:

Impacati-va, vorbiti, iesiti in oras. Bafta!

Răspuns utilizator avertizat
| Black_Ics_1995 a răspuns:

Cati ani are daca ai reusit sa il bati? laughing

| CoolGirlXX explică (pentru Black_Ics_1995):

Cat mine?!

| Black_Ics_1995 a răspuns (pentru CoolGirlXX):

Ok, am formulat gresit... Cati ani aveti?

| Outspoken19 a răspuns:

E normal sa-l bata... inseamna ca baiatu ala e gentelman si nu da in fete..bineinteles ca daca o fata da intr-un baiat baiatu nu are decat sa indure.

Coco esti cam fraiera. daca l-ai batut cum sa te placa? Urasc fetele ca voi.

| Lina0309 a răspuns:

Nu prea cred ca ai sanse ca el sa te placa dupa ce l-ai batut happy

| vasyok97 a răspuns:

0.0 daca la-i batut atunci du-te la el si vorbeste-i zii ca-ti ceri iertare si ca vreti sa fiti impreuna iar daca el nu vrea atunci e pierderea lui (cred)big grin

| Ioana_Zuzza_1997 a răspuns:

Cati ani ai tu si el?laughing)