| Allexutza14 a întrebat:

BunaTPU. Am fost la nunta matusi mele, si am stat cu baiatul nasilor care e mai mare cu 2 ani.Pe la vreo 03:00 am iesit afr. iar cand am zis ca mie frig, m-a luat in brate. Ce inseamna asta?
Ps: Nu e prima data cand ne intalnim.

Răspuns Câştigător
| KarinaV a răspuns:

Te place. Daca va intalniti mai des, o sa iti dea mesaje subtile ca te place, nu o sa faca primul pas pana nu e sigur ca sentimentul este reciproc. Ofera-i atentie vorbeste cu el, o sa va apropiati mai mult si va face primul pas. Reactia lui nu are legatura cu cei 7 ani de acasa, daca ar fi avut atunci ar fi propus sa va intoarceti ca sa nu raciti, nu te-ar fi luat in brate. Ofera-i atentie, arata-i ca esti interesata [asta daca vrei ceva cu el] si el va face primul pas la un moment dat. Crede-ma, lucrurile subtile merg cel mai bine si asta a facut el acum. A fost subtil ^^. Bafta happy

7 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Nu inseamna nimic in afara faptului ca a dat dovada de cei 7 ani de acasa, a fost amabil

| Gεσяgιαηαα a răspuns:

Buna!
Poate insemna 2 lucruri :
1. A fost un gentleman cu tine.
2. Poate are vreun sentiment ascuns pentru tine. happy
Bafta!

| Ghiti2011 a răspuns:

Depinde de varsta laughing...la 12-13 ani poate insemna ca te place..la 15-16 ani laughing asa fac toti din bun simt

| nico_6459 a răspuns:

A vrut sa fie dragut, nu te flata.

| AnytaMarya a răspuns:

Stiu ca acum tu vrei sa auzi de la noi ca "a fost un gest foarte dragut si asta inseamna ca te place " nu stiu daca e asa. probabil a vrut sa fie amabil sau partea a doua chiar ar avea vreun sentiment fata de tine. nu cred ca sunt in masurasa iti zic ce se intampla. voi stiti mai bine si din cate observ am impresia ca il placi. comunicati si bafta! pup

| Allexutza14 explică:

Am aflat ce insemna! Multumesc oricum!

| kykutzu a răspuns:

Te place dar nu suficient incat sa faca el primul pas. Daca iti place de el lasa la o parte copilariile si orgoliu si fa tu primul pas.Asa sunt unii baieti, mai timizi, au nevoie doar de fete relesmug