| adryana_2327 a întrebat:

am si eu o poveste cu un sad endcrying
in weekendul asta am fost la o nunta la nunta verisorului meu si eu m-am indragostiit de baiatul nasilor lui­­ si el de mine­­ asa cred eu dupa cele intamplate.si nu stiu ce sa fac.crying si mai e o problema­­sad. o prietena i-a zis sa stau cu el. dar problema e ca el s-a mutat cu parintii lui in america de 12 ani si ieri a plecatcrying si macar bine ca am ramas cu inima impacata­­ fiindca am prins buchetul miresei si m-a luat la dans­­ ca asa e bine­­ doamne ­­love strucknumai cand imi amintesc de el cat e de frum :::X emi se rupe inima­­crying
dar mai bine va spun toata povestea.hai sa va povestesc­­:happy
cu o seara inainte adica pe la 5, 6, 4 vinerea­­ mami era acolo la ei, ca au facut la cort­­ sa le ajute la mancare pe alea­­ si pe bucatari­ si ea sa imprietenit cu mama baiatului de care imi place ca nu stiu ce faceau pe acolo­­ si aia i la prezentat lu mami­­ eu fiind acasa cu sorumea asa]­­ si apare mami acasa pe la 20:30 21:00­­ si ma trimite pe mine acolo­­ ca asa a zis varumiu ca sa fac la cort cu niste verisoare de ale mele­­ si mami cred ca i-a zis alia ca o sa vina o fata noua adica eu ca sa ma cunoasca ­­ ca voia ea sa ma stie.tonguesi cum a ajunss mami acasa­­a inceput sa ne povesteasca ce a facut pe acolo­­si tot spunea ca ce baiat frumos are ca ce baiat frumos are­­ si eu nu am crezuto­­si cand m-am dus eu­­parca dintr-o data a inceput sa se uite la mine am zis prima data ca mama ce urat e­mi se parea ca moartea­­ si eu tot vedeam ca el si cu masa cu ochii numai pe mine numai pe mine­­ si ziceam in gandul meu­­ doamne ce or avea astia? parca era ­­ booom­­ asa­­. si hai ca maicasa a mai venit pe la noi pe acolo pe la mese sa vada si ea ce faceam floricele chestii de astea­ ca na daca era din america ea nu a mai vazut­­ da de fapt e din romania dar sau mutat de 12 ani in america, asa dar baiatul ei cu ochii numai pe mine parca era turbat­­ si intr-un final s-a terminat si am ajuns si eu acasa pe la 3­­ cu toate ca, cortul era in fata casei mele­­ bun.si dimineata la 7 trezirea­­ 1 la mana ) trebuia sa ma depilez, sa ma duc la coafor, sa ma imbrac sa plec la nunta,, 2 la mana) sa trezit sorumea ­­. am ajuns la nunta pe la 9 la mireasa acasa­­ si am mai facut ce mai trebuia pe acolo. am mers sa o imbracam­­ au venit nasii­­au venit toti­­ a venit din nou ala cu maicasa­­ cu taicasudoamne cand il vedeam ­­nu stiu din uratul care a fost parca sa facut dintr-o data frumos­­ si eu ii zisesem lu mami acasa ca ce ma ala e frum ca e urat­­. asa­­ si a trecut ziua­­ a ajuns seara­­ parca era mai frumos­­si am stat la masa ­erau niste mese aproape de ei­­ si eu cu verii memi­­ am stat cam pe langa­­ ei­­ doamnee de cate ori ma mai uitam pe la el­­el tot cu ochii la mine­­
si mai si radea cateodata ­­dar culme culmilor ­­ dupa ce am furat mireasa eu cu tati­­ am ajuns acasa­­ la nunta­­ si cand sa arunce buchetul ­­nu mai era nimeni ca sa il prinda decat eu cu 4 fete­­ 2 verisoare de ale mele si inca 1­­eu cu 3 fete­­ eram 4­­ scuze cum naiba s-a intamplat tocmai eu sa il prind nu stiu­­ ca pe urma un unchi de al meu mi-a zis ca trebuie sa joc cu buchetu­­' ca asa e bine mda toate bune si frumoase da eu i n gandu meu "ai sa-mi bag picioarele" ­­ca vazusem ca au inceput hora nasii­­ adica la inceput fiusu si la sfarit tacsu­­ sa mor­(era tocmai cel de care imi placea­ cand am mai vazut ca a venit ala si m-a luat langa el asa joc­­vai de mine­­ma facuasem rosie la fata ­­si el ma simte­­acum din ce in ce mi se faceau mainile si mai fierbinti si mai fierbinti­­ si parca ma strangea asa ­­cate putin cate putin ca nici nu se vedea ca aveam buchetul in mana aia­­si nu mai stiam ce sa o intreb pe varamea ­­ca sa stau de vb cu ea­­ fiindca era in partea cealalta langa mine, ca tati era si el in hora­­ si vedeam eu ca nu ii convenea­­
. mda­­.
si cam asta e­­
of of of­­
dragostea asta­­...crying ce sa fac? fundja plus vot restul vot ajutorrrrrrrrrr

5 răspunsuri:
| ascovit a răspuns:

F rost d id lui.

| AFR81 a răspuns:

Ce sa faci...Asta'i viata.

| looolliika a răspuns:

Vay. sad deci mi-au dat lacrimile laughing asta pentru ca si eu am trecut prin asta laughing deci parintii mei erau nasi, si era pe acolo o ruda dea- miresei(care e ruda si cu mine), si ma rog. cadn au facut actele ne-am dus la un restaurnt in eforie. si dupa ma intreba varmiu daca vin pe plaja, eu eram in rochie cu pantofi. ma rog hai ca merg. si ma rog l-a luat si pe tipu ala care dupa ccateva zile aflu ca suntem verisori crying laughing ma rog n-are nici o legatura sau sens ce am spus da inn fne :-J nu stiu incerc sa faci rost de id lui...dela o verisoara, cunostinta orice.si vorbesti skolo cu el happy

| abc1234 a răspuns:

Draga adryana, Data viitoare cand il intalnesti vorbeste cu el... Aratai ca il placi si daca te place iti vei da seama. Stai cat mai aproape de elwinking aa si app, is baiatwinking

| adryana_2327 explică:

Pai problema este ca nu va mai venii in tara poate pe la finii lui.crying