| NoName2110 a întrebat:

BunaTPU:*am si eu o intrebare care ma framinta de putin timp.Am facut cunostinta cu un baiat mai mare cu 10 ani, venea la verisoara me unde locues si eu El este fratele sotului verisoarei mele, din primele clipe am observat ca el ma priveste ceva mai dragut, cind am plecat cu toata familia la parintii lui el mi-a facut cunostinta cu parintii fiind viitoarea sotie dar noi nu aveam nimic impreuna doar simpli prieteni, Peste putin timp a Plecat in SUA, vorbeam in tOata ziua pe Skype citeodata ne mai certam zicindumi,, daca nu vorbesc pe aceasata tema pe care vrei? nu avem ce vorbi,,, dupa ce se calma voria sa facem planuri de viitor, cind vorbea intotdeauna vorbea la plural ex:vom pleca, vom procura... dar, de la un timp imi scrie ft rar. ce sa cred Nu MA mai place Sau nu are ce vorbi?

Răspuns Câştigător
| FlyingSoul a răspuns:

Aici e o situatie delicata el te-a prezentat parintilor lui ca fiind viitoarea sotie. Daca abia va cunoscuseti e probabil (5-10%) sa te fi placut foare mult si de asta sa te fi prezentat ca viitoarea sotie. Daca a plecat in SUA depinde cu ce problema: o afacere, o ruda...afacerea poate sa il faca mai irascibil(stres). Nu stiu din partea ca /daca nu vorbesc pe aceasata tema pe care vrei? nu avem ce vorbi\ imi zice ca e foarte autoritar parerea mea este sa ei atitudine in relatie daca vrei sa o continui si este posibil sa nu aiba ce vorbi, sa fie stresat, obosit; dar ar trebui sa vezi de ce iti scrie rar intreaba-l.

4 răspunsuri:
| liviu42 a răspuns:

Cauta pe cineva din localitate. Tu in tara el in State...ce crezi.hm

| dulcykaLy a răspuns:

Cel mai bine intreaba-l pe el, poate are treaba. sau poate s-a plictisit. nu ai de unde sa stii pana nu iti zice el

| Georgy_7404 a răspuns:

Nu te mai place. E sigura treaba ...nu stiu dc dar daca ar fi interesat in continuare ar gasi subiect de discutie happy. Cu persoana iubita mereu gasesti ceva de vorbit. Si daca chiar te`ar iubi cu adevarat ar face tot posibilul sa vina la tine. L`ar distruge distanta si lipsa ta happy.

| NoName2110 explică:

Mia spus ca este ft ocupat si ca eu sunt in vacanta pot eu sa scriu ca acum are multi clienti...dar daca eu sa ii scriu prima ca sa-i scriu? nu stiu.