| Sarah35277 a întrebat:

Deci am revenit, nu m-am mai vazut cu al meu o zi. Astazi a vrut sa iesim si sa ne plimbam doar noi doi. Ne-am plimbat si i-am spus ca daca vrea sa ne despartim sa zica, el insa a zis ca nu vrea sa ne despartim, a fost frumos azi, am stat impreuna si parca am simtit ca ne-am mai revenit. Doar ca imi tot da sfaturi ca pe viitor in viitoarea relatie sa nu mai,, insel,, si nu imi pot da seama daca totusi vrea sa se desparta de mine sau nu. El poate spune ca nu dar de fapt sa ma paraseasca cand ma astept eu mai putin. Plus ca eu n-am zis ca nu ma simt vinovata pentru ce am facut, dar s-a intamplat doar odata. Si el de fiecare data cand ne certam ii scrie la una mai mica ca noi si ii spune tot ce se petrece intre noi si aia ii tot spune ca vine sa ma bata happy cica vorbea cu ea la caterinca. Macar daca vrea sa ne despartim sa stiu si eu sa nu mai pierdem timp...
Parere?

8 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Părere?
La revedere.
Nu e mai simplu așa?

| Marius22222222222 a răspuns:

Ti-a dat replica cu urmatoarea relatie? clar! Sau trebuie sa iti faca vreun desen?

| Sarah35277 explică (pentru Marius22222222222):

Pai nu intelegi ca a zis ca nu vrea sa se desparta de mine

| MValentin a răspuns:

Te-ar lasa da parca nu poate.rolling on the floor ai pus omul in asa situație nenorocită

| elaventurero a răspuns:

Ai pleca da' parcă ai vrea tu să mai spui ceva!

| Sarah35277 explică (pentru elaventurero):

Nu stiu sincer ce sa fac

| ScorpionGirl a răspuns:

Parerea mea este ca daca el asteapta sa se desparta de tine intr-un moment greu...Ar cam trebui sa-i dai chiar tu papucii (indiferent daca el vrea sau nu)