| Ionut_Victor_1993 a întrebat:

BunaTPU! As vrea ca la urmatoarea intrebare sa raspundeti promt si fara misto.Adevarul este ca am o prietena pe care o cunasc de cand ma stiu si facem tot impreuna stam tot timpul impreuna.Eu o plac dar nu stiu daca ea ma place si doresc sa aflu cum pot afla fara sa o intreb.Nu dati raspunsuri de genul,, spune-i in fata sau spune-i-o,,.Va multumesc!

Răspuns Câştigător
| NuMaContrazice a răspuns:

Pai din moment ce stati impreuna tot timpul si va simtiti bine amandoi si o vezi cu zambetul pe buze cand e cu tine, si rade la glumele tale inseamna ca te place, tu ai sta cu cineva atata timp fara sa-l iubesti? Uitat-te in ochii si intreab-o pentru ca asta este singurul mod prin care poti fii sigur ca spune adevarul, si de preferat sa te uiti in ochii ei, ca sunt mari sanse sa iti dai sema daca te minte, pentru ca nu sunt multi care te pot minti cand te privesc adanc in ochi cand e vorba de dragoste si chestii din astea...dar nici nu te uita la ea ca la felul 21 laughing

8 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Daca nu te evita si ii place compania ta e clar ca si ea te place si daca prietenia dintre voi dureaza de atatea ani trebuia sa stii ca fata te place

| ravyALEX a răspuns:

Poti sa vorbesti cu o prietena de a iei si sa ii zici prietenei ei sa o intrebe pe ea is apoi sa iti zica tie
funda?

| V3lCr0 a răspuns:

Nu prea ai cum...sau depinde poate ai noroc.Glumeste,distreaza-te cu ea si multe altele fa-i pe plac si vezi daca are tendinte aseamantoare si ea sa te ciupeasca etc, dar am patit eu de faceam asa si nici macar nu-i placea de minestraight face.In fine sper sa nu patesti la fel.

| besleaganicolaecosmin a răspuns:

Pune-o sa ghiceasca, iti place cutare lucru si o intrebi daca-i place si de tine.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cu fata aia? nu prea cred

| Larisssaa a răspuns:

Bună!
Păi cum ai zis şi tu, e prietena ta.
Dacă ai avut curajul să îi spui că o placi o să ai curajul să îi spui şi acest lucru.
Fundă? happy

| JulesVerne a răspuns:

Nu, nu te place, daca te placea nu te mai intrebai.

| GeorgianaMadaa a răspuns:

Ai putea sa pui un prieten sa o intrebe sau cel mai bine o prietena dea ei... sau o intrebi chiar tu.