| ℓσνє a întrebat:

BunaTPU! Deci sa va povestesc. In blocul in care locuieste o prietena de-a mea, la acelasi etaj, se fac lucrari, si unu din baietii care lucreaza acolo [ sunt 2, si sunt draguti ] imi zambeste mereu, se uita dupa mine, ceea ce mi se pare ciudat, pentru ca am 12 ani, iar el cred ca 19 sau stiu eu cat. mai mult poate. Nu stiu dar mi se pare ciudat. Sta de exemplu in fata magazinului, si eu trec pe acolo, imi zambeste, se uita dupa mine. Odata mi-a facut cu mana din masina. Prea ciudat. Ce pot sa fac sa nu se mai uite dupa mine? Nu-mi place, si cred ca face misto. cCum sa se uite un tip ca el la mine?!

Voi ce spuneti? E ciudat, stiu. rolling on the floor)

Mersii.

Răspuns Câştigător
| Alex10Timisoara a răspuns:

Daca esti foarte dezvoltata si eu m-as uitat dupa tine sincer dar nu-l baga in seama si refuz sa mergi cu el si chesti din astea nu stii ce ti se va intampla!

| ℓσνє explică (pentru Alex10Timisoara):

Doamne, dar de ce va uitati voi numai dupa `forme`? Mie nu-mi place sa se uite lumea dupa mine laughing. Si e mult mai mare thinking

7 răspunsuri:
| Annim a răspuns:

-_- te deranjeaza ca cineva te admira

| Skay a răspuns:

Trebuia sa-ti faci griji daca se uita o fata dupa tine laughing asa nu-i problema. Cum a zis si fullsensation : o sa plece, ignora-l

| Madutzadragutz05 a răspuns:

Vrea sa faca misto de tine, nu s-ar uita el la tine, adica esti prea mica pentru el, poate crede ca esti draguta, dar eu cred ca face misto.
Si da, e ciudat eu patesc de fiecare data cand ies in parc ori se uita dupa mine, ori ma clacsoneaza cu masinile. Te vei obisnui.
Mult noroc. :*

| FuLLSeNSaTioN a răspuns:

Poate ca esti mult mai dezvoltata decat prevede varsta si baiatul nu are de unde sa stie ca tu ai doar 12 ani. confused..Si in plus baietii astia care lucreaza in domeniul contructiilor calatoresc mult cu proiectele si rar sunt stabili pe o fata straight face, cred ca e un hobby sa faca o noua cucerire in cinstea unui nou proiect happy. Nu-l baga in seamawinking, prefate ca nu-ti pasa si va inceta.

| Beatriceeee a răspuns:

Ce e asa ciudat? Nu esti obisnuita sa se uite baietii la tine? Nu stiu ..ar trebui sa fii indiferenta, dar vad ca ti-a atras intr-un fel atentia si chiar iti place.

| ioanaaa1998 a răspuns:

Tu esti o fata finuta care nu merita cu siguranta asa ceva langa ea. Acei oameni sunt persoane de joasa speta, care din cauza serviciului nu au timp de prietene asa ca incearca in timpul serviciului sa cucereasa fete de varsta ta, ca mai apoi sa profite. Acesti idioti regali, melteni care fac bilute la stop isi arata inteligenta suprema fluierand( nu-i asa?) sau facund diferite gesturi ce dovedesc IQ-ul lor foarte scazut. Pentru placerea ta sunt de parere ca ar trebui sa stai departe de acesti oameni, mai pe scurt sa-i ignori cum ai facut si pana acum. Succes!