| stefan_6166 a întrebat:

Ca baiat, sa mai fi virgin la virsta de 17 ani este ceva iesit din comun? straight face...

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
14 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Nu,e ceva normal

caramela
| caramela a răspuns:

Bunahappy
Stai calm, a fi virgin/a nu inseamna a avea un handicap..toate la timpul lor.
O zi bunahappy

| PisSsy a răspuns:

Nu, este de apreciat!

| neutrino a răspuns:

Fii linistit, nu te lua dupa gura lumii, unde toti sunt zmei!

| Emilian65 a răspuns:

La 17 ani, nu este ceva iesit din comun pentru un baiat.

| ancaval a răspuns:

De ce ar fi ceva ieșit din comun?

Stai liniștit.

| PreaDulcePreaFin a răspuns:

Dinpotriva, sa fii virgin la 17 ani e ceva normal, doar ca... ca adolescent nu e important sa fii normal, trebuie sa fii iesit din comun

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da pai 7 miliarde de oameni deja si-au inceput viata sexuala de la 15 ani.

Răspuns utilizator avertizat
| Krueger a răspuns:

Nu este cu siguranta ceva iesit din comun, dar totusi, fa-ti o prietena si treci la treaba, hai noroc!

| MaryaMayra a răspuns:

E ok. nu trebuie sa faci nimic doar ca sa fii in rand cu ceilalti din anturajul tau..cand simti tu ca e momentul atunci va fi.

| myryutza a răspuns:

Sincera sa fiu putini din ziua de azi sunt virgini la varsta ta. Ei se lauda ca nu mai sunt virgini si asta arata cata minte au. Esti un exemplu pentru cei de varsta ta felicitari. Nu e nimic iesit din comun fi mandru de asta!