| Marius925990 a întrebat:

Ca barbat simti cand o fata este la primele contacte sexuale din punctul de vedere al largimii vaginului? si daca da, cam dupa cate contacte nu se va mai largi vaginul?

3 răspunsuri:
| Emilian65 a răspuns:

Da, simti daca o fata este la primul act sexual sau la urmatoarele.

| Alexandrionelu a răspuns:

Baga degetul mare într-o bucata de polistiren. Apoi bagă-l pe cel mic și vezi cum se simte... Invers nu îți vei da seama.

| io09675 a răspuns:

Pai simti când bagi penisul si este foarte strâmt si atunci când partenera geme de durere