| DonarisDona a întrebat:

Ca fata e normal sa ma excite picioarele băieților? laughing) Nu foarte foarte păroși dar nici sa le luceasca pielea de la ceara, ceva între

6 răspunsuri:
| Heavenonearth a răspuns:

Da,e normal, stai chill.

| acerr a răspuns:

Wooo prima data ca aud asta

| corbulalbrosu a răspuns:

Bineinteles ca DA. Pilozitatea existenta in cazul barbatilor pe piept pe membre si in zona pubiana denota masculinitate... pura. Sanatate!

| Plato a răspuns:

In sfarsit zice ceva bun si păsăroiul.
Parul pe picioare e intr-adevar ceva foarte masculin si foarte estetic in cazul bărbaților. Pe brațe si pe piept de asemenea.

| saresipiper a răspuns (pentru Plato):

Sper ca si igiena celor parosi primeaza la fel de mult ca...asa zisa masculinitate.

| Plato a răspuns (pentru saresipiper):

Asta tine de fiecare, nu pot sa promit si pentru altii.