| Florina_7137 a întrebat:

Ca sa imi dati un raspuns coeerent...va rog frumos uitati-va la toate intrebarile pe care le-am postat azibig grinbig grinbig grinbig grin! Intrebarea este daca prof. meu de romana ma iubeste? sau e doar iluzia mea? Si va rog din tot sufletul meu, fara misto-uri si rautati, in acest moment nu am nevoie de ele! Va multumesc si sper sa-mi raspundeti, am nevoie de parerea voastra, dar uitati-va la toate intrebarile si abia atunci va veti da seama ce intreb eu aici si ce astept din partea voastra!

5 răspunsuri:
greece12
| greece12 a răspuns:

Esti indragostita de profesorul tau si,in momentul asta,vrei din tot sufletul sa te iubeasca!
Numai ca,lucrurile nu stau chiar asa,draga mea.
El este si cadru didactic si barbat casatorit,indiferent ce vezi tu ca face,indiferent cum esti tu tentata sa interpretezi toate gesturile si cuvintele lui,de un lucru poti fii sigura,omul nu-si va periclita nici postul,nici casatoria!
Da,e foarte posibil sa-i placi,dar ca sa te iubeasca,este mult prea mult sa crezi!
Treci printr-o criza specifica varstei,esti indragostita si vrei din tot sufletul sa fii iubita,incerci sa confirmi cel mai mic gest, fiecare privire, orice(!)ca fiind dovezi de dragoste din partea lui.Si,pentru ca nu reusesti singura,ne ceri ajutorul noua.
Noi,nu putem sa te ajutam cu nimic,decat cu doua vorbe,si alea in necunostiinta de cauza!
Stiu ca te voi dezamagi,dar te sfatuiesc sa nu insisti in obsesia ta,iti faci rau singura si,posibil sa ajungi sa-i faci si lui rau.
Bine ar fi sa te linistesti,peste cinci ani vei rade singura de ce nebunie te-a apucat acum!
Esti la varsta la care ai nevoie de afectiune, ai nevoie sa te indragostesti, sa iubesti si sa fii iubita.Priveste in jurul tau,in mod sigur sunt destui baieti care ofteaza dupa tine, dar pe care tu nu i-ai observat, preocupata cum erai cu profesorul tau!

| Jigsaw a răspuns:

Lasă mă profii in pace, că după ce te saturi de el il dai la polţie pentru viol şi devii vedetă peste noapte.

| unknownn a răspuns:

Florina_7137 mai iti faci multe conturi frate? Deja asta-i al 3-lea pe care-l stiu eu.
Unde vrei sa ajungihappy? Sa ai pe fiecare intrebari din domenii diferite?

Lasa vrajeala asta ieftina si apuca-te si tu de citit o carte sau foloseste net-ul in alte scop-uri nu in scop-ul acesta(adica facut misto de userii de pe TPU)

| Liliana1981 a răspuns:

Te iubeste? De unde ai tras tu concluzia asta? Pentru ca te priveste cand e cu nevasta-sa sau cand esti cu prietenele? Draga mea, mai ai de invatat pana sa afli ce e iubirea! Asa ca mai bine pune mana pe carte in loc sa-l urmaresti pe prof in timp ce-i cu nevasta-sa! Zic si eu... daca ai fi cuminte nici macar n-ai observa ca se uita la tine. Am dreptate, nu?

| tinapapujik a răspuns:

Pai eu nu cred ca te iubeste,pentru ca nu ii este permis, sigur e doar iluzia ta, si te inteleg sigur colegi tai fac kisto de tine si imi pare rau