| jojo_3822 a întrebat:

Daca va uitati la intrebarile mele precedente veti observa ca ultima intrebare a fost despre un baiat de la mine din clasa...nu stiam ce sa fac sa il bag eu in seama sau sa astept sa faca el asta.
Faza e ca mi-a dat add si apoi mi-a spus ca nu stie sigur cine sunt(la naibaoh go on, isi putea da seama dupa id da` ma rog)si imediat a zis a gata! stiu cine esti si am mai vb, iar el a trebuit sa iasa, mi-a spus pa, mai vbim si mi-a trimis un :*. Intrebarea propriu-zisa este : Credeti ca ma place? adica trebuie mai intai sa vedeti intrebarea precedenta sa va dati seama.Astept raspuns... dau fundita:*

Răspuns Câştigător
| Giirll a răspuns:

Prin ce-ai zis tu la intrebarea precedenta eu cred ca te place. Dupa ti-a mai dat si add, si iti zic eu chestia ca nu stie cine esti, vrajeala. Si acum depinde daca el are obiceiul de a le da :* la toate fetele, nu stiu daca te place. Mai vorbeste si tu mai multe cu el sa vezi, ce-ti mai zice. big grin

1 răspuns:
| diana_3934 a răspuns:

Se poate sa te placa sau doar sa ii fi simpatica.Totul depinde de tine. Daca iti place cucereste-l! Nu ezita prea mult, sa nu ti-o ia alta inainte!