| TheQueen1 a întrebat:

Ca tot vorbeam de Antonia, nu inteleg ce vede la corcitura aia de velea. Adica:
1. e mai scund decat ea
2. e tigan ( fara suparare dar...na )
3. e urat cu spume
4. e plin de tatuaje.
Mai bine ramanea cu francezul, italianul sau spaniolul ala sau ce o fi, ca era mai frumos decat velea

Răspuns Câştigător
| AnaTurea a răspuns:

Fata aici ai dreptate

| TheQueen1 explică (pentru AnaTurea):

Exact! Imi place cand ma aproba lumea laughing

12 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

1. Asta nu conteaza, sunt mii de cupluri fericite in care femeia este mai inalta decat barbatul. Sunt adulti, nu au 14 ani incat sa conteze un detaliu atat de superficial.
2. Asta nu conteaza, poate fi si chinez, oamenii sunt oameni indiferent de etnie, religie, rasa. Intre ei nu exista realmente diferente culturale care sa le afecteze relatia (cum sunt intr-o relatie dintre doi oameni care au trait toata viata in culturi complet diferite), deci nu exista absolut nici un impediment.
3. Asa ti se pare tie. Omul iubit este intotdeauna cel mai frumos, fiindca de el te leaga niste sentimente care iti transforma complet modul in care percepi lumea. Vei intelege cand vei iubi prima oara.
4. Nici mie nu imi plac, dar sunt oameni pasionati de asa ceva.
Frumusetea nu face doi bani intr-o relatie, daca ai mai mult de 14 ani ar trebui sa stii asta. daca nu o intelegi inainte cu minim 2 ani de prima ta relatie, vei suferi rau din iubire, fiindca vei alege partenerul dupa niste criterii care nu au absolut nici o semnificatie (in ordinea asta de idei il poti alege dupa etajul la care sta sau prima litera din numele strazii, sunt criterii exact la fel de valoroase ca frumusetea)

| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

Ce a vazut la el? faima si bani ce e asa greu de dedus?

| RAY a răspuns:

Poate are altceva mare

| R0R0 a răspuns:

Fiecare are gusturi diferite.
Poate a fermecat-o cu vocea lui. laughing

| Oana92 a răspuns:

Mai frumos...si mai copil de mafiot italianwinking

| Felys a răspuns:

Nu uita ca ea vine dintr-o tara unde negrii sunt precum tiganii la noi de multi si din ce am mai vazut in reportaje, ei i-au cam placut negrii, asa ca de aici atractia pentru un tigan roman

| Deaad a răspuns:

Probabil o **** mai bine.

| AutumnDay a răspuns:

Mie nici e nu mi se pare prea grozava.

| Dugalle a răspuns:

Ce iti pasa tie ce vede ea la el? De fapt, ce conteaza?

Treaba de ei, nu esti ma-sa sau tac-su.

| ghettomami a răspuns:

Alex,un barbat hidos
patratele, muschi, pletos
velea e un janghinos

| Forin_Urk_1995 a răspuns:

Sau mai bine te lu-a pe tine