| IoanaCarmen25 a întrebat:

Alex Velea e tigan din familie?

Răspuns Câştigător
| Danut_Popa_1961 a răspuns:

Adevarat,adevarat ca nu ma intereseaza apartenenta etnica a nimanui. Oricare ar fi originea etnica a lui Alex Velea,a celor enumerati de,,bellestar,,si a multor altora, nu importa.Dar asemenea oameni au tot respectul, aprecierea si consideratia mea.Ei isi fac datoria, facandu-si tara cunoscuta, mai mult decat cei care se pretind etnici romani.Si se adreseaza sufletelor noastre...

12 răspunsuri:
| MMihai a răspuns:

După cum este de tatuat s-ar putea să fie și țigan!

| ViseMaicăVise a răspuns (pentru MMihai):

rolling on the floor Daca-i asa, si Kat von D, DJ Ashba sau Nikki Sixx sunt tigani, ca sunt tatuati? lol
P.S. Daca nu-i cunosti pe indivizi, intreaba-l pe Goagalwinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ba iar va apuca?
ce-s cu intrebarile astea idioate?

NU, normal ca NU e!

[e raspuns adevarat]

| supremxxxoxo a răspuns:

Nici nu trebuie sa mai zici ce e daca a plecat din Craiova!

| BelleStar a răspuns:

Da e rrom si nu numai el...pe langa ei mai sunt si Madalin Voicu, Marcel Pavel, Andra, Stefan Banica Jr., Pepe, Vali Rupitahappy

| Adrian_Uriciuc_1996 a răspuns:

Nu nu e conect-r e

| Adrian_Uriciuc_1996 a răspuns:

Nu nu e

| Gabitorje a răspuns:

Cred ca da... 67%tigan 33% nu e tigan

| LeeYuMi a răspuns:

E un fel de corcitura. scuze daca te-am suparat.
tata-l lui e tigan si mama românca.

| NoShit a răspuns (pentru LeeYuMi):

Nu-nţeleg rostul cratimei în structura "tată-l". Te rog explică-mi.

| dr33ams a răspuns:

Alex Velea nu este tigan! Poate are tatuaje, orice om poate sa isi faca cate tatuaje vrea. El este un baiat simplu care a plecat din Craiova si si-a descoperit talentul de a canta. El nu uita nici o data de unde a plecat.Este un om respectat de multa lumea dar si el la randul lui respecta.Peste tot une apare vorbeste civilizat si respectos nu este anagramat ca toti manelisti. El este om ca si noi toti nu conteaza tigan sau roman toti suntem oameni. Si el este roman nu tigan.Si daca ar fi tigan de ce ai face comparatie intre el si noi? Vorbeste frumos, este respectat, respecta si este politicos.Deci el este ROMAN!

| Dia_Velea_Claudia_1969 a răspuns:

Numele de VELEA nu e de tigan.Numele VELEA e de origine aroman, veniti in Romania pe la anul 1780.