| Puffu a întrebat:

Cadoul perfect de Craciun pentru cea mai speciala fiinta de pe lume - mama? Vreau parerile voastre. Multumesc. Scuzati-mi categoria, dar am observat ca aici obtin ceva mai multe raspunsuri! Ofer fundita la cel care ma impresioneaza mai mult.

Răspuns Câştigător
| baru a răspuns:

Sall. Da este adevarat. Mama este totul. Referitor la cadou, un lantisor de aur, cu o cruciulita. Consider ca ar fi cel mai frumos cadou de Craciun. Era sa uit. Cinste tie si parintilor tai, pentru faptul ca te gandesti la ei. Bravo.Pa

6 răspunsuri:
| Floreenofficial a răspuns:

Salut! happy :*
Cumpara-i ceva sentimental, care nu poate fi purtat sau folosit.pe care sa il tineti in casa si de care sa-si aduca aminte mereu cu placere. big grin
Bafta! :*

| Miuriel a răspuns:

Pai nu stiu daca noi am fi destul de potriviti sa alegem cadoul pntru mama tahappy ar trebui sa stii ce ii place.pentru asta tu esti cea mai potrivita ca sa alegihappy ii poti lua o cana de cafea cu decoratiuni si frumoase pe ea sau poti cumpara o esarfa...sau de ce sa nu confectionezi tu un cadou pentru eathinking

sper ca ti-am fost de ajutor:*

| Kolp a răspuns:

Buna!

Pai cadoul cel mai reusit pentru cea mai speciala finta de pe pamant (mama) este, dupa parerea mea faptul ca o respecti, o asculti si nu o tratezi urat. Ea nu are nevoie de bunuri materiale, esti lumina ochilor ei. Deci de Craciun as spune sa ii faci o surpriza, sa o colinzi tu cu tatal tau sau cu prietenii, sa ii aduci micul-dejun la pat sau chestii din asteawinking

Sigur va plange cand va vedea ce fica speciala estiwinking

Bafta!

| moniii a răspuns:

carti
parfum
cosmetice (creme si lotiuni, ruj, trusa de farduri)
bijuterii (lantisor, inel, bratara, brosa, cercei)
esarfa sau fular
manusi din piele
telefon mobil
aparat foto digital
rama foto
fotografie cu tine, cand erai copil, inramata
album foto (din plastic sau, pentru un plus de eleganta, stil cutie din lemn)
obiecte de arta (cum ar fi un tablou sau o statueta)
antichitati
geanta sau poseta
ceas de mana
portofel
obiect personalizat (cana sau pernuta decorativa)
ghiveci cu flori
buchet de flori
vaza
set cesti sau pahare cu model specific sarbatorilor de iarna
set farfurii cu model specific sarbatorilor de iarna
obiecte decorative (pled, set aromoterapie, pernute decorative)
oglinda
port carti de vizita
glob zapada
masa la restaurant pentru parintii tai
bilete la un concert de Craciun
magneti pentru frigider cu mesaje sau modele specifice sarbatorilor de iarna
caseta pentru bijuterii
bol decorativ
lampa sau veioza pentru citit
suport lumanare si lumanari parfumate
set aromoterapie
set accesorii pentru scris (pixuri, stilou)

Mamei tale i-ai putea cumpara cu ocazia acestor sarbatori o bluza eleganta, asta in care esti sigura de masura pe care o poarta si de ceea ce i-ar placea. In plus, niste obiecte de decor, precum lumanarile parfumate, sunt in general foarte apreciate de mame.

sau ai mai putea sa-i iei un medalion de argint cu lantisor?
sau nu stiu nu am ideii ce`i place mamei tale?
cat buget ai gandeste-te si daca cumva nu te-am ajutat tr mesaj privat si iti dau si alte ideibig grin

| Marmota6000 a răspuns:

Un tablou, O vaza, Un lovar... ceva dulcesmugsmugsmug
sper sa te fi ajutatbig grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu cred ca dragostea e cel mai special cadou de craciun