| delicioasata99 a întrebat:

Heii! mi-e imi curge o secretie alba s-ar putea sa imi vina ciclu?
sau sunt racita?
mama a fost la spital si a intrebat-o pe o prietena de a ei(este asistenta) si a spus ca probabil sunt racita si a mai intrebat ginecologul si a spus ca s-ar putea sa imi vina ciclu!
am vorbit si cu mama si ca asa este!
dar vreau sa vad si parerile voastre! Multumesc!
scuzati categoria m-am grabit

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cati ani ai? Din cate stiu eu acea secretie apare inainte de aparitia menstruatiei.

| delicioasata99 explică (pentru anonim_4396):

Mdaa. multumesc si app am 11 stiu ca`s mica. dar ce sa mai zic
da si mestruatie inseamna ciclu si mama a spus la fel

| anonim_4396 a răspuns (pentru delicioasata99):

Ciclul e ciclu, ciclul menstrual e ciclu menstrual, menstruatia e menstruatia, nu amesteca termenii.
La 11 ani cred ca e acea secretie de care vorbeam eu, menstruatia cred ca va aparea peste cateva luni/1an.

4 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Eu cred ca o sa-ti vina ciclul curand dar daca urinezi des posibil sa fi racita

| lalla97 a răspuns:

Eu cred ca esti racita jos si ar trebui sa iei un tratament.consulta si alt doctor daca nu esti lamurita.Te pup