| Tania a întrebat:

Cam cat costa o vizita la ginecolog sa -mi zica cam ce anticonceptionale mi se potrivesc? Cam cat costa acestea?

2 răspunsuri:
| LaLaLaLoveAlex a răspuns:

Daca esti minora, te poti duce la medicul de familie si iti va da trimitere, iar consultatia va fi gratuita. Sunt anticonceptionale si de 20 de lei dar si de 80. asta depinde de ce iti spune medicul ginecolog, fiecare cu organismul sau. Bafta :*:*:*

| Takocska a răspuns:

Cand am fost cu prietena mea la medic consultatia costa 50 leihappy